Problem z dźwiękiem

a może nie masz tych składników systemu …

no mówię,że były tam .akcesoria-rozrywka…a etraz nie ma.zniknęły ,nie wiem jakim cudem.nic nie ruszałam

:expressionless:

To w takim razie podam Ci jak przywrócić te Akcesoria.

Panel Sterowania>Dodaj lub usuń programy>(po lewej stronie okna) Dodaj/Usuń składniki systemu Windows>(dwukrotnie klikasz) Akcesoria i narzędzia> zaznaczasz “Akesoria” i potwierdzasz ok. Po tym system może dopraszać się o płytkę instalacyjną,więc zapodasz mu i potwierdzisz.

płytkę windows xp?

jeżeli masz system operacyjny Łindołs XP to oczywiście płytę instalacyjną Łindołs XP :slight_smile:

no i zrobiłam tak i dalej w kacesoriach nie ma głośności …

gdzie mam to znaleźć w takim razie?

ja juz nie mam cierpliwości do tego …

toż to dziwna sprawa :? :? :? :? :?

nie ma w zaawansowane ustwienia głośności :expressionless: :expressionless:

masz XP tak no więc w głównym ‘oknie’ dźwięki i urządzenia audio

na samym dole jest coś co się nazywa ustawienia głośników spróbuj coś tam pokombinować !!

napisz jaką masz kartkę dźwiękową…

dziwne to dziwne…

chciałam sprawdzić tą kartę jaką mam i nic nie pisze !

sparwdzałam w zarządzaniu komputerem

nie ma informacji :expressionless:

może się sama ulotniła?

spróbujmy tak… :

wejdź w właściwości mój komputer następnie w zakładce sprzęt odwiedź manadżer urządzeń ; tam USUŃ wszystko co ma związek z urządzeniami audio , a konkretnie z kartą dźwiękową !!

jażeli niczego takiego tam nie znajdziesz, to zainstaluj kartę dźwiękową od nowa , tak samo zrób bo usunięciu (jeśli jest)

dlaczego usunąć?

obawiam się,że nie mam płytki z artą dźwiękową…

co się stanie jeśli usunę to to co tam jest?a jeśli całkwicie już stracę dźwięk?tam są opcje “odinstaluj” lub “wyłącz”,są to kontrolery dźwięku audio,gier…

w takim razie co zrobic?

odpowiem na:

daj odinstaluj :smiley:

to może być problem, zwłaszcza, że nie wiesz jaką kartą dźwiękową dysponujesz!! może masz kartę zintegrowaną na płycie głównej??

ponieważ jeżeli odistalujesz kartę dźwiękową to analogicznie będzie trzeba ją po restarcie zainstalować… poszukaj informacji jaką kartą dysponujesz…

Jeśli to usuniesz to utracisz dźwięk :smiley: Ale duchowi chodzi o to żebyś usunęła wszystkie sterowniki do karty dźwiękowej i je od nowa zainstalowała. Skoro jednak nie masz płytki od karty dźwiękowej to nei ób tego,no chyba że stery ściągniesz z netu.

ok,dzięki Wam :slight_smile:

czyżby się udało?? :roll:

format zrobiony

i wszystko działa ok

dzięki wsyztskim

:slight_smile:

Jeśli karta była zintegrowana z płytą to czyż nie ma sterownika do karty na płytce instalacyjnej do płyty głównej?

jakąś sound card znalazłam na płytce

I to powinno być tym czego szukamy! !!

tylko po co :expressionless: :? :expressionless: :?

no tak juz nie trzeba :))

myślałam,że nie mam karty dźwiękowej.przypadkiem znalazłam

pozdrawiam wszystkich

:wink: