Problem z e-bookiem

sciagnolem pc world computer z idg.pl i wszystko bylo ok dalo sie ogladac ale cos mnie ruszylo nie wiem po co i zainstalowalem inna wersje acrobat readera i nie moge otworzyc jak otwieram tego ebooka to mi wyskakuje

Plug-in udapter zostal usuniety . prosze przeinstalowac program aby kontynuowac ogladanie biezacego pliku

instalowalem v 6.02 z kilku zrodel i nic nie pamietam jaka mialem wersje na samym poczatku jak dzialalo

mam win 98 se

co mam zrobic zeby dalo sie ogladac?

Do samego obejrzenia pliku w formacie pdf nie potrzebujesz Acrobat Readera. W celu szybkiego zaznajomienia się z zawartością interesującego ciebie pliku polecam programik SumatraPDF

http://blog.kowalczyk.info/software/sum … nload.html

Możesz ściągnąć wersję instalacyjną bądź archiwum w formacie zip. Osobiście polecam to drugie rozwiązanie - możesz rozpakować zwartość np. na pendrive’a i korzystać z przeglądarki na każdym komputerze z systemem windows.

Spróbuj może programem Foxit Reader?

ani na jednym ani na drugim nie dziala ;/

Złączono Posta : 04.05.2007 (Pią) 19:59

ma ktos inny pomysl? sciagalem drugi raz to samo

za 2 dni bd mial nowy komputer wiec na xp powinno dzialc na nowszym arobacie chyba ale jak dzialaja te ebooki ? jak wpisze kod na jednym komputerze to na drugim bd mogl go znowu wpisac?