Problem z EDIT, aukcji na allegro@

hej chciałem się was zapytać czy macie problemy edytowanie akcji na allegro???, bo ja właśnie jak chce zmienić opis to w rubryce nic mi się nie wyświetla, żaden tekst, tylko mi się pojawiają fotki (w załączniku)

I nie wiem czy edytować czy nie, bo nie chce ryzykować że cała aukcja mi się zawali :frowning:

a ile czasu minęło od wystawienia aukcji :?: Bo jeśli 12h to opisu aukcji już nie zmienisz…

mieniło ok 2 dni.

Ale czemu nie mogę zmienić aukcji?? wcześniej jak wystawiałem to mogłem??

ar.gif

Jeśli wpiszesz tam jakieś informację, to będą one widoczne na dole strony z przedmiotem jako dodatkowa informacja do opisu aukcji. wink.gif

Pozdrawiam,

Daniel.

Lol Danielson co ty gadasz ja mogę nawet parę minut przed końcem aukcji zrobić edycje. Chyba że ktoś zalicytował jakiś tam przedmiot to już nei można poprawiać aukcji.

Innymi sowy gdy nikt na twojej aukcji nie zlicztowal to mozesz do bolu zmieniac swoje ogloszenie, a jesli ktos zalicztowal no to trudno taka jaka aukcje zrobiles na poczatku taka zostaje (sor zye bez znakow polskich ale cos mi sie polskie znaki popsuly)

Jak widzę k-9 pierwsza oferta na telefon została złożona śro 31 paź 2007, więc siłą rzeczy już nie zmienisz opisu aukcji. Możesz jedynie dodać dodatkowy opis na dole aukcji.

aha dzięki :slight_smile:

Ja nie mam problemów ostatnio spokojnie zmieniałem:)