Problem z edu pack i konfiguracją pod klienta e-mail

Witam was,

mój problem polega na tym, że od dyrektora szkoły dostaliśmy adresy e-mail w usłudze edu pack i na żaden sposób nie idzie jej podpiąć pod żaden klient e-mail. Do konta można się zalogować zarówno z skydrive.com i hotmail.com. Składnia adresu e-mail wygląda następująco: imie.nazwisko@zst.radom.pl. Próbowałem ręcznie konfigurować i nic nie pomogło. Poniżej zrzuty ekranu z konfiguracji konta i błąd który wyskakuje.

konfiguracja1.png

konfiguracja2.png

blad_27.png

Najpierw załóż sobie konto, masz błędy w adresie e-mail, oraz nazwie użytkownika. Musisz mieć założone konto z takimi danymi. Jak dane będziesz miał dobre (nie będzie tego błędu z danymi), wyłącz ssl jak będzie wywalać drugi błąd.

nie mam błędnego bo normalnie z hotmail w przegladarce wysyłam i odbieram e-mail, nie mogę nowego założyć bo dostaliśmy ten od dyrektora szkoły i tylko na ten adres materiały nam wysyła do zadań na specjalizacje więc tylko i wyłącznie ten adres wchodzi w grę

Nie rozumiesz mnie, wpisz tam TWOJE dane do logowania. Jeśli wpiszesz tam cokolwiek to wiadomo że się nie połączysz. A potem daj ss’a z błędem jaki ci wywala …

no chyba raczej rozumiem bo zamiast imie.nazwisko wpisuje swoje dane to na screenie jest tylko dla przykładu jak wygląda mail

ss nr3, zmień ssl na tls

no więc teraz wyskakuje takie okienko co kliknę ok to od nowa wyskakuje, jeśli kliknę anuluj standardowo błąd:

http://up.programosy.pl/foto/komunikat_1.png

bledy_1.png

Spróbuj zapamiętać hasło / wyłączyć “przetestuj ustawienia po kilknięciu dalej”

Zadanie „******.*********@zst.radom.pl - Odbieranie” zgłosiło błąd (0x800CCC92): „Serwer poczty e-mail odrzucił dane logowania. Sprawdź nazwę użytkownika i hasło dla tego konta w obszarze Ustawienia kont. Odpowiedź serwera: -ERR authentication failed”

a z wysyłaniem już nie widzi tego błędu