Problem z edycją plików!

Witam, wszędzie szukałam tego problemu, ale nigdzie nie mogłam znaleźć rozwiązania.

Mój problem jest następujący:

Nie mogę edytować plików, obojętnie gdzie są: czy na pulpicie, czy gdzieś w pliku. Naciskam prawym klawiszem myszy na dowolny plik i czekam i czekam i czekam… (widać, że coś myśli) czasami się pojawia, ale trzeba bardzo długo czekać. A czasami się pojawi i od razu znika :frowning: Nie mogę nawet sprawdzić ile mam jeszcze wolnego miejsca na dyskach, bo samo szybko znika zanim nacisnę “Właściwości”. Myślałam, że może mam wirusa, ale to na pewno nie to…

Co mam robić? Może wy umiecie mi pomóc??? Plizzz… :slight_smile:

Pozdrawiam

Jaki system operacyjny. Wygląda jak by Cię ktoś zablokował, zabrał Ci uprawnienia do odczytu/zapisu/modyfikacji pliku, konto z jakimiś ograniczeniami.

Jeśli masz XP :

Wklej do notatnika:

Plik-> Zapisz jako… -> Zapisz jako typ: Wszystkie pliki ->Zapisz pod nazwą fix.reg (najlepiej na pulpicie)->dwuklik na ten plik->potwierdź chęć wprowadzenia do rejestru->potem restart

Laptop jest świeżo po formacie, bo odkupiony. Poprzednik miał dużo gier wgranych, więc format był nieunikniony. Jestem jedynym użytkownikiem tego laptopa, więc kto mógłby mnie zablokować i zabrać uprawnienia? I niestety zapisanie tego pliku też nie pomogło …:frowning:

Może jakieś jeszcze propozycje macie? Byłabym bardzo wdzięczna :slight_smile:

OT --> Kosz

popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Nie czyta mi tej płyty. Piszę coś takiego:

“Cannot proceed! You do not have rights to use this program. Please see your system administrator.”

Patrzyłam w ustawienia i na konta, że jestem administratorem i mam pełne prawa. Niestety ciągle mam problemy albo z wolną edycją, albo z jej brakiem. :frowning:

Co to może być???

Dodane 04.05.2009 (Pn) 10:32

Nie czyta mi tej płyty. Piszę coś takiego:

“Cannot proceed! You do not have rights to use this program. Please see your system administrator.”

Patrzyłam w ustawienia i na konta, że jestem administratorem i mam pełne prawa. Niestety ciągle mam problemy albo z wolną edycją, albo z jej brakiem. :frowning:

Co to może być???