Problem z emulacja daemon tools

(N1tro) #1

Witam mam problem z emulacja w daemon tools , gdy odpalam demona slysze tylko te dzwieki podlaczania sprzetu i wyskakuje error "Unable to add adapter. Device problem 39" i niemam pojecia oco moze chodzic :expressionless: czy ktos muglby mi pomoc z tym problemem ? :cry: [-o<

(Anna Wegrzynowska) #2

http://forum.daemon-tools.cc/f19/%5B4-1 ... 9-a-21682/

-- Dodane 28.01.2009 (艢r) 8:56 --

a po polskiemu nie m贸g艂 znale艣膰 sterownika wirtualnego dysku

(Nethalythic) #3

Reinstall Deamon'a Ci臋 czeka.

Pewnie problem ze sterownikiem API.

Odinstaluj, restart kompa , 艣wie偶a instalacja.

(N1tro) #4

robilem tak i dupa :confused: instalowalem tez dzisiaj alcochol 52% i w nim tez wyskakuje jakis error 39 i ze jakas opcja acpi niejest wlaczona w biosie WTF?? przeciez ja wogole do bisa niewchodzilem ;/ btw aigi01 mam demona 4.30.3 , pozatym niezabardzo wiem oco chodzi w opisie na tej stronie z twojego linku , a wiec czy moglby to ktos bardziej 艂opatologicznie opisac , co mam zrobic ? :smiley: k膮pa mam dopiero pol roku ;]

(Nethalythic) #5

Chodzi o to o czym pisa艂em.

W艂膮czaj膮c wirtualny dysk, system 艂aduje sterownik, kt贸ry instaluje si臋 wraz z instalk膮 Daemona. Jako, 偶e Ty dostajesz taki komunikat, sterownika nie masz, masz uszkodzony lub co艣 go blokuje.

(N1tro) #6

mhm rozumiem ale czy jest nato jakies rozwi膮zanie poza reinstalk膮 windowsa ? instalowalem juz kilka wersji daemona i nic , najciekawsze jest to ze caly czas wszystko dzialalo i po ktoryms tam restarcie komputera poprostu przestalo dzialac :confused:

(Nethalythic) #7

Przy instalacji Daemona na ko艅cu pisze zawsze "Instalacja sterownika API".

Instaluje si臋 wszystko normalnie? Nie wyrzuca b艂臋d贸w?

Mo偶esz ewentualnie reinstall zrobi膰, restart kompa. Wyczy艣ci膰 wpisy Daemona w rejestrze, p贸藕niej instalka na czysto, restart kompa.

Je艣li to by nie zadzia艂a艂o, mo偶na sprawdzi膰 w Menad偶erze urz膮dze艅, czy sterownik dzia艂a poprawnie (o ile pami臋tam, by艂 on rejestrowany i zawsze mo偶na by艂o sprawdzi膰).

(N1tro) #8

hmmm po 1 w menadzerze urzadzen z innych urzadzen bez stera ma mmiedzy innymi Beanbag Emulation Device czy to to ? po 2 instalowalem rozne daemony i kazdy sie instaluje normalnie tylko podczas samego tworzenia napedu wyskakuje ten error 39 :cry:

-- Dodane 28.01.2009 (艢r) 14:03 --

ok juz se poradzilem thx za checi :smiley: