Problem z emulacja daemon tools

Witam mam problem z emulacja w daemon tools , gdy odpalam demona slysze tylko te dzwieki podlaczania sprzetu i wyskakuje error “Unable to add adapter. Device problem 39” i niemam pojecia oco moze chodzic :expressionless: czy ktos muglby mi pomoc z tym problemem ? :cry: ![-o<

http://forum.daemon-tools.cc/f19/%5B4-1 … 9-a-21682/

Dodane 28.01.2009 (Śr) 8:56

a po polskiemu nie mógł znaleść sterownika wirtualnego dysku

Reinstall Deamon’a Cię czeka.

Pewnie problem ze sterownikiem API.

Odinstaluj, restart kompa , świeża instalacja.

robilem tak i ■■■■ :confused: instalowalem tez dzisiaj alcochol 52% i w nim tez wyskakuje jakis error 39 i ze jakas opcja acpi niejest wlaczona w biosie ■■■?? przeciez ja wogole do bisa niewchodzilem ;/ btw aigi01 mam demona 4.30.3 , pozatym niezabardzo wiem oco chodzi w opisie na tej stronie z twojego linku , a wiec czy moglby to ktos bardziej łopatologicznie opisac , co mam zrobic ? :smiley: kąpa mam dopiero pol roku ;]

Chodzi o to o czym pisałem.

Włączając wirtualny dysk, system ładuje sterownik, który instaluje się wraz z instalką Daemona. Jako, że Ty dostajesz taki komunikat, sterownika nie masz, masz uszkodzony lub coś go blokuje.

mhm rozumiem ale czy jest nato jakies rozwiązanie poza reinstalką windowsa ? instalowalem juz kilka wersji daemona i nic , najciekawsze jest to ze caly czas wszystko dzialalo i po ktoryms tam restarcie komputera poprostu przestalo dzialac :confused:

Przy instalacji Daemona na końcu pisze zawsze “Instalacja sterownika API”.

Instaluje się wszystko normalnie? Nie wyrzuca błędów?

Możesz ewentualnie reinstall zrobić, restart kompa. Wyczyścić wpisy Daemona w rejestrze, później instalka na czysto, restart kompa.

Jeśli to by nie zadziałało, można sprawdzić w Menadżerze urządzeń, czy sterownik działa poprawnie (o ile pamiętam, był on rejestrowany i zawsze można było sprawdzić).

hmmm po 1 w menadzerze urzadzen z innych urzadzen bez stera ma mmiedzy innymi Beanbag Emulation Device czy to to ? po 2 instalowalem rozne daemony i kazdy sie instaluje normalnie tylko podczas samego tworzenia napedu wyskakuje ten error 39 :cry:

Dodane 28.01.2009 (Śr) 14:03

ok juz se poradzilem thx za checi :smiley: