Problem z emulacją plyt na Viście


(Bielu92) #1

Witam. Posiadam viste home premium 64bit i mam problem z wirtualnymi napędami. Po instalacji programów Deamon i alcohol 52% nie tworzą one napędów wirtualnyc,h a powinny je utworzyć przy pierwszym uruchomieniu. Oba programy wspierają vistę.

Wersje programów:

DAEMON Tools 4.0.9.1 x64

Alcohol 52% 1.9.6.5429


(My5liwy) #2

daemon4091-x64 mam te wersje i mozna emulowac naped bez problemu tylko zainstaluj sobie avasta bo ten deamon ma trojany i wstaw dwa pliki w kwarantane :twisted:


(Bielu92) #3

mam avasta wersje home, ale o trojanach w deamonie pierwsze słysze, deamon jest teraz w wersji adware i dodaje jakiś syf savenow czy coś takiego, ale to chyba nie trojan tylko reklamiarz i nie ma wpływu na emulacjie, po instalacji deamona, avast wykrywał tego wirusa to klikałem usuń.

Dałem tego wirusa w kwarantannę ale nic nie pomogło. :stuck_out_tongue:


(Kamiloski_) #4

Być może wspierają Vistę ale tylko 32-bitową. Z 64-bitową wiele programów ma problemy. Próbuj przeinstalowywać, jak nic to nie pomoze poszukaj innych programów.

Miałem avasta home i wykrywał on wirusy, równiez coś w deamonie :twisted: Wykrywał ale ich nie usuwał :? Dlatego już go nie używam :stuck_out_tongue:


(Avemartin) #5

A próbowałes wersji ... 4.0.9.1 x86. Ja mam Viste Ultimate 64bit i smiga bez problemu.


(Bielu92) #6

Przeinstalowywanie nic nie daje. deamon na pewno wspiera vistę 64-bitową, alcohol nie jestem pewien. Próbowałem jeszcze programu MagicDisc ale po zainstalowaniu wywala błąd żeby przeinstalować, a po przeinstalowaniu znowu ten sam błąd, i tak w kółko :stuck_out_tongue:

Próbowałem ale instalator się nawet nie uruchamia, Wyskakuje bląd "This platform is not supported"

Czy są jeszcze jakieś programy do emulowania napędów które by działały na viście?


(Avemartin) #7

Zobacz ten Virtual CD 8.0

P.s.

Przepraszam ... faktycznie moj błąd... ta wersja nie śmiga (daemon4091-x64 - jest prawidłowa )