Problem z emulacją plyt na Viście

Witam. Posiadam viste home premium 64bit i mam problem z wirtualnymi napędami. Po instalacji programów Deamon i alcohol 52% nie tworzą one napędów wirtualnyc,h a powinny je utworzyć przy pierwszym uruchomieniu. Oba programy wspierają vistę.

Wersje programów:

DAEMON Tools 4.0.9.1 x64

Alcohol 52% 1.9.6.5429

daemon4091-x64 mam te wersje i mozna emulowac naped bez problemu tylko zainstaluj sobie avasta bo ten deamon ma trojany i wstaw dwa pliki w kwarantane :twisted:

mam avasta wersje home, ale o trojanach w deamonie pierwsze słysze, deamon jest teraz w wersji adware i dodaje jakiś syf savenow czy coś takiego, ale to chyba nie trojan tylko reklamiarz i nie ma wpływu na emulacjie, po instalacji deamona, avast wykrywał tego wirusa to klikałem usuń.

Dałem tego wirusa w kwarantannę ale nic nie pomogło. :stuck_out_tongue:

Być może wspierają Vistę ale tylko 32-bitową. Z 64-bitową wiele programów ma problemy. Próbuj przeinstalowywać, jak nic to nie pomoze poszukaj innych programów.

Miałem avasta home i wykrywał on wirusy, równiez coś w deamonie :twisted: Wykrywał ale ich nie usuwał :? Dlatego już go nie używam :stuck_out_tongue:

A próbowałes wersji … 4.0.9.1 x86. Ja mam Viste Ultimate 64bit i smiga bez problemu.

Przeinstalowywanie nic nie daje. deamon na pewno wspiera vistę 64-bitową, alcohol nie jestem pewien. Próbowałem jeszcze programu MagicDisc ale po zainstalowaniu wywala błąd żeby przeinstalować, a po przeinstalowaniu znowu ten sam błąd, i tak w kółko :stuck_out_tongue:

Próbowałem ale instalator się nawet nie uruchamia, Wyskakuje bląd “This platform is not supported”

Czy są jeszcze jakieś programy do emulowania napędów które by działały na viście?

Zobacz ten Virtual CD 8.0

P.s.

Przepraszam … faktycznie moj błąd… ta wersja nie śmiga (daemon4091-x64 - jest prawidłowa )