Problem z emule

dlaczego majac najnowsza wersje emulka i high id mam problemy z pobieraniem plikow osiol wysyla pliki a nie chce ich ciagnac!! wczesniej predkosc pobierania dochodzila do 16 kb\s ale po mojej konfiguracji spadla do zera :lol: POMOZCIE! !!

jakiej konfiguracji ? napisz coś więcej :slight_smile:

:roll:

:lol:

podaj jakie masz łącze to będziemy ustawiać, albo skorzystaj z forumowej szukajki…

może nie ma od kogo ciągnąć

pamiętaj: high id nie gwarantuje Ci ze zawsze będziesz ciagnął, czasem lepsze jest low id

aler trzeba tez patrzeć czy masz źrodła z których pobierasz, albo jeśli coś możesz czekac w kolejce, albo źródło zostało zakończone :]

moglibyście się postarać i przeczytać co nasz kolega LEMON wyeskperymentował :smiley: :smiley: :smiley:

mam neo 163 kb\s osla skonfigurowalem wedlug porad z forum emulek.com pl moze to byla konfigoracja pod inne lacze??? :smiley: teraz ciagnie ale bardzo wolno za to duzo wysyla powiedzcie mi jak ustawic parametry lacza zeby bylo ok

:expressionless: :-s

chyba 128 :roll:

No własnie nie wiadomo ile :smiley: Przy urucjamianiu neo pokazuje ze mamy 163,8 kb/s

skoro wczesniej pobierał ci dobrze to wróc to tych wczesniejszych ustawień nie widze problemu :?

juz dziala sorki ze zawracalem glowe :smiley: :smiley: :smiley: