Problem z explorer.exe w windows vista PROSZE O POMOC?

Mam problem z aplikacja explorer przy uruchomieniu systemu wyskakuje komunikat “windows explorer has stopped working”

a nastepnie “windows explorer is restanting” i tak caly czas w kolko programy moge uruchamiac tylko w przerwie kiedy sie restartuje prosze o sprawdzenie logow

niestety nie moge dolaczyc innego loga poniewaz nie moge otworzyc foldera gdzie sie zapisakl log z silent runners.

Dodam ze jest to dopiero co zakupiuony laptop della.

Spróbuj od najprostszej rzeczy, a mianowicie wyłącz GG, bo widze że masz go w trayu i zobacz czy wtedy tez jest to samo. A masz sciągnięte wszystkie aktualizacje do Visty?

Zrobilem tak jak piszesz ale problem wciaz pozostal i mam zainstalowane wszystkie swieze aktualizacje.Czy ktoś może wie co mam zrobić z tym problemem??

Nie mam pojęcia jak sie pozbyć tego problemu,odinstalowałem GG ale nic to nie zmieniło przeskanowałem system różnymi skanerami ale nic to nie dało.Gdy tylko włącze laptopa od razu pojawia sie komunikat że explorer przestał pracować i że zostanie zrestartowany i tak w kółko przegłądarke internetową moge uruchomić w przerwie zanim sie zrestartuje jest to pare sekund nie mogo zrobić innego loga jak hijjack bo potem nie moge otworzyć foldera gdzie zapisał sie log prosze o pomoc .