Problem z Explorer...:(

Od paru tyogdni mam kłopot z badziewiastą przeglądarka Microsyfu…inaczej juz sie tego nazwać nie da:(

Podczas uruchamiania Windowsa wysjkakuje mi “Bład ładowania Explorer.exe,należy zainstalować Windows ponownie” Wskakuje to na takiej białej planszy i d**** zbita,dalej sie nie uruchomi,wczoraj miałem znowu taka akcje,naszczęscie,to co najgorsze czyli formata dało sie zaoszczędzic…uffff :lol:

I mam pytanie,jak to zwalczyc,aby nie wyskakiwało,czy zmiana przeglądarki np. na Operę i całkowite wyłączenie IE coś pomoże…??

I która Oeprę,z Javą,czy bez…?

Ja np. IE nie wlaczam juz chyba 3 miechy. Zainstaluj Opere z Javą i ustaw ja jako domyslna przegladarke. O IE juz mozesz zapomniec! A co do problemu to proponuje reinstalke Explorera.

:shock: :shock: :shock: Zacznijmy od tego, że aplikacja explorer.exe nie ma bezpośrednio nic wspólnego z programem Internet Explorer :!: :!: :!:… problemu należy się doszukiwać gdzie indziej…

Tzn. gdzie go szukac,3 tygodnie temu był format,i na chwile to wyeliminowałem…i teraz zaczynaja sie schody od nowa… :-x

Powodów może być mnóstwo… Najczęstszy to infekcja wirusowa :stuck_out_tongue:

taki błąd może także wywoływać jakiś program

może wirus rezuduje w pamięci ,o ile jest wirus. :smiley: :smiley:

A z powłoką graficzną Windows wszystko w porządku?

Nie bawiłeś się przypadkiem programami zmieniającymi wygląd systemu?

Wirus napewno nie,jestem pewny na 100%.

A programami do zmiany wyglądu też sie nie bawiłem…

miałem ten sam problem - pomógł format dysk