Problem z Facebookiem - zablokowany

Piszę po raz kolejny z nadzieją,że ktoś mi pomoże.Mianowicie od pewnego czasu mam problem z wejściem na stronę Facebooka i You Tube.Oprócz tych stron wszystkie inne otwierają się bez problemu.Te dwie niestety nie.Nie mam pomysłu jak to rozgryźć.Bardzo proszę o pomoc! Pozdrawiam!

A kto zarządza Twoją siecią (w domu/mieszkaniu)? Kto jest Twoim ISP? “Pewien czas” to ile mniej więcej? Prawdopodobnie w routerze zostały ustawiony filtr url na facebook i youtube. Powinno wystarczyć usunięcie tych domen z filtra, chociaż jeśli to nie Ty je ustawiłeś, to pewnie ktoś, kto nie chce żebyś tracił czas na tych stronach więc raczej nie spodziewaj się, że ktoś Ci zdejmie tą blokadę ot tak :smiley:

Moją siecią nikt nie zarządza.Jakieś trzy miesiące temu do neostrady podłączyłem routera żeby podzielić łącze na komputer stacjonarny i laptopa.Od tamtego momentu to stopniowo się zaczęło.Tak po trosze to też podejrzewam,że sprawcą jest router ale moim problemem jest to,że nie mogę wejśc w jego (TP Link) ustawienia.Wchodząc na stronę routera strona prosi o login i hasło.Ja nie zakładałem.Pod routerem jest fabrycznie podane: Login; admin Hasło;admin , ale to niestety nie działa i koło się zamyka. Może ktoś jest w tym bardziej obyty i potrafi coś doradzić.Byłbym wdzięczny.Pozdrawiam!

Jak zresetujesz router, to nazwa i hasło też się zresetują, czyli będzie admin/admin. Tak BTW skąd masz ten router jeśli nie znasz do niego hasła?

Ze zresetowaniem go chyba nie będziesz miał problemu?

Dziwne pytanie.Router mam ze sklepu i nie zakładałem do niego żadnego loginu ani hasła.Dlatego jest dla mnie dziwne ,że strona prosi o to. A admin admin po wpisaniu i zatwierdzeniu jest odrzucany.Prościej już nie mogę tego opisać.

Każdy router ma zabezpieczoną stronę konfiguracyjną. Chyba nie chciałbyś, żeby Ci ktokolwiek np. z ulicy zmieniał ustawienia w routerze… Nie rozumiem zdziwienia :?

Co z tym resetowaniem? Zrobione?