Problem z filmami DVD na AllPlayerze

Mam zainstalowany K-Lite Codec Pack 1.70 i podczas włączanie filmu wyskakuje taki błąd:

http://img217.imageshack.us/img217/5476 … dfvup5.jpg

Dodam ze na Windows Media Player film odtwarza.

Odinstaluj K-Lite i już.A nastepnie użyj opcji w ALLPlayer LiveUpdate i pobierz tam wszystko co Ci pokaże.Jesli Ci nie szkoda na sms-a do producenta programu to masz tam możliwość pełnego pobrania wszelkich kodeków i dekodeków za bodajże 3,66 zł z serwera Premium.Jak już go zaktualizujesz to wszystko powinno być Ok.Mało,bardzo mało jest “rzeczy”,których nie bierze ALLPlayer a dzieki niemu bedziesz miał zestaw kodeków i dekodeków praktycznie na full.

Pozdrawiam!

AllPlayer to lipa ! (imo)

Radzę używać Media Player Classic - wypas programik, wszystko mi odtwarza.

Pozdro

Nie był bym aż tak bardzo kategoryczny w tej ocenie ALLPlayera…Program ma potężną bazę ale oczywiście nie ma wszystkiego co wszystko bierze.Zresztą takiego programu poprostu niema.To tak gwoli ścisłości…A co do wymienionego powyżej programu: jest Ok i warto go mieć.

Cenart dzieki za rade,tak tez zrobie. AllPlayera uzywam “od zawsze” uwazam go za najlepszy tego typu program. 3 zł. mi nie szkoda,twórcy programu nalezy sie zapłata.

Ja także zawsze miałem problemy z filmami DVD na AllPlayerze więc przerzuciłem się na Power DVD i jest spoko

(chociaż AllPlayera bardzo sobie cenię)