Problem z filmami DVD

Witam. Dość dziwny mam problem. Otóż od niedawna coś dziwnego zaczyna się dziać podczas próby wyłączenia filmu DVD. Tak więc kiedy to robię (zamykając po prostu program), to po paru sekundach Windows całkowicie odmawia współpracy! Nie mogę zrobić nic, nawet myszką ruszyć… Po prostu wszystko “zamarza” i pozostaje tylko twardy restart… Zupełnie nie wiem o co może chodzić. Myślałem, że to sprawka PowerDVD, w którym zwykle filmy odtwarzałem. Wywaliłem go i próbowałem włączyć film w innym programie (WMP i VideoLAN Player). Niestety - sytuacja jest identyczna. Sprawdzałem różne filmy i zawsze to samo.

Google nic nie powiedziało, a szukałem długo…

JA mam ten sam problem z PowerDVD. Wywal go i zainstaluj kodeki (jak jakieś masz zainstalowane to je wywal) i filmy oglądaj np: w WMP.

Hmm… mówisz, że dzieje się u Ciebie to samo? Czyli totalne zatrzymanie pracy Windowsa? :slight_smile: Spróbuję Twojego spodobu, ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z kodekami… Film się odtwarza normalnie, dopiero jak chcę go wyłączyć to wtedy się dzieje to, co pisałem wcześniej. Nie wspomniałem, że dzieje sie tak TYLKO z filmami DVD - reszta działa normalnie.

No to ja mam IDENTYCZNY problem z POWERDVD i to co napisałem mi pomaga.

Dobrze, w takim razie spróbuję :slight_smile: W sumie szkoda PowerDVD, bo to nawet fajny program do takich rzeczy jest… Inne mnie jakoś nie przekonują.

[EDIT] No niby pomogło. Jednak kiedy odtwarzam film w czymś innym niż WMP to nadal bez zmian… Szkoda, ale i tak dziękuję za rade :slight_smile: