Problem z filmami na komórkę!

Witam!

Posiadam Nokię 5800 XM

Rozdzielczość wyświetlacza:

nHD 640x360 pikseli

Przerobiłam pewien film za pomocą Xilisoft 3GP Video Converter 3, ale napisy dołączone do tegoż filmu nie wyświetlają się na moim telefonie… do tego… film nie wyświetla się na całym ekranie …

Dlatego mam pytanie : Czy znacie jakieś DOBRE konwertery avi na 3gp lub mp4 ?? Czy można coś zrobić przy konwersji żeby napisy były dodane :slight_smile: I czy da się coś takiego zrobić aby film był odtwarzany na pełnym ekranie??

Proszę o pomoc!!

Z góry dzięki !!

Pozdrawiam :wink:

A nie lepiej wgrać aplikacje na DIVX jeśli jej nie ma ale chyba ma i oglądać fimy w avi.

Total Video Converter,Format Factory są dobre.

Dodane 03.07.2009 (Pt) 15:30

ja polecam oglądać filmy w Avi ,ściągnij taki program Smart Movie i Smart Movie Converter

próbowałam wgrać ten film normalnie czyli w formacie avi ale kom. podzielił mi go tak jakby na 2 części głos i obraz

i wyskakiwał problem : nie można odtworzyć filmu o wybranym formacie czy coś w tym stylu…

A zainstalowałaś odtwarzacz?

Poszukaj w necie odtwarzaczy filmów np. Smart Movie.

Wpisz w Google SmartMovie S60V3 Cracked i poszukaj

do zainstalowanie niektorych jest potrzebny hack telofonu(zabezpiecznia off) lub podpisanie ich wlasnym certyfikatem

1 sposob jest lepszy bo na stale lamiesz zabezpieczenia i nie masz komunikatow blad certyfikatu itd.

niektorzy mowia ze poprzez hack traci sie gwarancje zawsze telefon mozna do fabrycznych przywrocic

jesli checesz linka to pisz na pw

Zainstaluj konwerter SUPER. Masz ta, mase funckji w tym rozmiar ekranu i przekątna :wink:

Sprawdź w instrukcji telefonu jaki typ filmów jest na twoją nokię czy avi czy coś innego . Wejdź w google i wpisz Nokia Video Converter Download.

Pozdrawiam Smycz

Polece Smartmovie dla s60 świetny programik niestety płatny napisy txt działają jak i wszystko inne tylko szkoda ,że rmvb nie idzie wszystko trzeba konwertować do avi.

Pazera Free 3gp converter

Udało mi się:)

Najpierw spróbowałam skonwertować przez smartmovie napisy zostały dodane prawidłowo lecz film nadal był w formacie avi , następnie tak skonwertowany film przerobiłam za pomocą Xilisoft 3GP Video Converter Wizard 3 i się udało :slight_smile:

Dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam!! :wink: