Problem z filmami na YouTube (znika obraz)

(sebaele) #1

Witam serdecznie, tak jak w temacie mam problem z oglądaniem filmów na YouTube. To znaczy po uruchomieniu jakiegokolwiek filmu obraz ucieka (szarpie nim) w bok, nie wiem jak to opisać. Może ktoś już się spotkał z takim problemem i wie o co mi chodzi!

(Roman Atka) #2

http://get.adobe.com/flashplayer/ Zainstaluj ten dodatek i uruchom ponownie przeglądarkę :slight_smile:

(sebaele) #3

Oczywiście mam już ten dodatek zainstalowany i nadal to samo :frowning:

(Roman Atka) #4

Odinstaluj flash playera a następnie zainstaluj najnowszą wersje: http://get.adobe.com/flashplayer/

Zaktualizuj do najnowszej wersji przeglądarkę.

(Agatonster) #5

sebaele ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(sebaele) #6

Zrobiłem to co napisałeś ale nadal to samo :frowning: Obraz na YouTube tak jakby się pomniejszał przez sekundę a następnie wraca do normy i tak co chwile!

(Siutek00) #7

witam rada jest jedna jesli chcesz miec odpowiedni obraz na youtube i ogladac kazdy teledysk i filmik jak trzeba wchodzisz na kurnik i sciagasz jave jesli sciagniesz taka jak tam jest na xp jesli oczywiscie operujesz tym systemem nie vista to masz problem z glowy tu nie pomoze nic to wina javy i sprawdzilem to sciaglem z kurnika i wszystko dziaLA JAK TRZEBA DLA ULATWIENIA http://www.java.com/pl/ I PO PROBLEMIE O JAKIE KOLWIEK INNE INFORMACJE PROSZE KIEROWAC NA NUMER GG 15608887 POMOGE NA ILE BEDE UMIAL POZDRAWIAM :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(Tyrpa Patryk) #8

Powiem Tak Ze serwis YouTube ma większość zapełnionej swojej przestrzeni dyskowej, która w raz z każdym filmem zaczyna sie zwiększać i wtedy ten serwer zaczyna się ciąć, serwer ten ma mniejszy transfer oglodania, mi np włoczam film i wczyta się troszkę i koniec.

(sebaele) #9

Ale mi na każdym filmie tak się robi skacze obraz.