Problem z filmami w formacie rmvb

zainstalowałem ffdshow_2007 i real playera no i jak właczam np film w real player w formacie rmvb to nie ma napisów albo jak włączam w windows media player:( czy ktoś wie co może być przyczyną?? na xp miałem zainstalowane k-lite pack i wszystko smigało + real alternative

A w innych np. AVI są napisy ?

Po zainstalowaniu kodeków nawet w wmp 11 masz możliwość odtwarzania napisów z filmem

w avi tez nie ma napisów:(

WMP11 + KLite codec + XP Codec Pack + (takie same nazwy pliku z napisami co z filmem: np film.avi + film.txt) i śmiga wszystko nawet rmvb

to ściągnij allplayera do odtwarzania lub Klipera :slight_smile: napewno będzie odtwarzać napisy

to nie jest wina kedeków chyba bo zainstalowałem k-lite+ real alternative specjalne dla visty no i jak włączam np film w allplayer to sie zawiesza i sa takie paski na monitorze tak samo jak przedtem ale jak włacze w windows media player to normlanie działają filmy tylko nie ma napisów.

POnowię swój post:

Doinstaluj XP Codec Pack !!

no dobra…ale ty tez miałes taki problem jak ja?

A czy ktoś musiał mieć taki sam problem jak ty, by umieć to naprawić?

Ja nie instalowałem ich i filmy w rmvb mi działają. Spróbuj zainstalować program cinemaplayer (dostępny m.in na divx.pl). Te paski na monitorze ukazują się często, gdy aplikacja jest nie kompatybilna z Vistą. Wtedy to system przełącza się w wygląd klasyczny (tak przypuszczam) i stąd te problemy :slight_smile: Może poprostu zainstalowałeś starą wersję Allplayera?

Bo ten program NIE OBSŁUGUJE napisów.

allplayera zainstalowałem najnowszego. zainstaluje zaraz xp codec pack i cinemaplayer i napisze

Złączono Posta : 17.02.2007 (Sob) 11:18

zainstalowałem cinema player i działją napisy:) dzięki