Problem z filmami w viscie:/

problem A) niemoge ustawi trybu rozszerzenia ekranu (extend 4:3 w DirectVobSub,codzi o to zeby NAPISY napisy wyświetlały mi się na czarnym tle pod filmem i na filmie jednoczśnie ale już z tym załatwiłem;)doinstalowałem DirectVobSub z xp codepack1.2.1 i już się wczytują pozostał problem b) :confused: …w win media player 11 i win media center kolory są wypłowiałe niemam czerni czarnej tylko taką jak czarna koszula po 50 praniah bez woolaid perły black(czy jakoś tak);)…co ciekawe gdy odpaliłem film na media player classic to aero padło…tzn przełączyło się na tryb basic…i film jest taki jaki powinien…działa rozszerzenie(nawet bez instalacji xp codepack) i kolory są w porządku…tr się gubie…pogrzebie morze się coś uda ustawic…sorki za błędy spieszyłem się:)mam nadzieje ze lepiej wyjasniłem:)

Złączono Posta: 27.12.2006 (Sro) 3:19

wiiiieemmm…wiem co jest problemem:):confused: win mce i mp11 nie wykorzystują direct draw , to chyba akceleracja sprzętowa…:/to znam przyczyne a teraz lekarstwo:?

Złączono Posta: 27.12.2006 (Sro) 3:21

oka tak morze byc, bez caps lock?od niedawna ma neta a to 1 forum do kturego się zapisałem…sorki za małe potknięcia;)

  • Wywal VistaCodecs_v420 bo też to miałem i się zawiodłem… poza tym ten pack nie zawiera odpowiedniej ilości kodeków i trzeba doinstalowywać. 100x lepsze są K-Lite Mega Codec Pack 1.62

  • Napisz to po polsku małymi literami i zrozumiale bo 75% postu nie rozumie…

atooom edytuj posta, temat i posta napisz bez użycia Caps Lock-a - POPRAW!

Jeśli chodzi o paczkę kodeków na Vistę,ale i nie tylko, to gorąco polecam --> klmcodec162 … Nie ma bata na maryche odpali wszystko :wink: Pozdrawiam…

już zainstalowałem:)kima162;) smiga ale nie tak jak trza…opis na górze jest robiony na tych kodkach:)ale i tak dzięki:)