Problem z filmami w viscie:/


(Atooom) #1

problem A) niemoge ustawi trybu rozszerzenia ekranu (extend 4:3 w DirectVobSub,codzi o to zeby NAPISY napisy wyświetlały mi się na czarnym tle pod filmem i na filmie jednoczśnie ale już z tym załatwiłem;)doinstalowałem DirectVobSub z xp codepack1.2.1 i już się wczytują pozostał problem b) :confused: ....w win media player 11 i win media center kolory są wypłowiałe niemam czerni czarnej tylko taką jak czarna koszula po 50 praniah bez woolaid perły black(czy jakoś tak):wink:..co ciekawe gdy odpaliłem film na media player classic to aero padło..tzn przełączyło się na tryb basic..i film jest taki jaki powinien...działa rozszerzenie(nawet bez instalacji xp codepack) i kolory są w porządku...tr się gubie....pogrzebie morze się coś uda ustawic...sorki za błędy spieszyłem się:)mam nadzieje ze lepiej wyjasniłem:)

Złączono Posta: 27.12.2006 (Sro) 3:19

wiiiieemmm.....wiem co jest problemem:):confused: win mce i mp11 nie wykorzystują direct draw , to chyba akceleracja sprzętowa...:/to znam przyczyne a teraz lekarstwo:?

Złączono Posta: 27.12.2006 (Sro) 3:21

oka tak morze byc, bez caps lock?od niedawna ma neta a to 1 forum do kturego się zapisałem...sorki za małe potknięcia;)


(Witam200) #2
  • Wywal VistaCodecs_v420 bo też to miałem i się zawiodłem.. poza tym ten pack nie zawiera odpowiedniej ilości kodeków i trzeba doinstalowywać. 100x lepsze są K-Lite Mega Codec Pack 1.62

  • Napisz to po polsku małymi literami i zrozumiale bo 75% postu nie rozumie..


(Gutek) #3

atooom edytuj posta, temat i posta napisz bez użycia Caps Lock-a - POPRAW!


(Adam Kowalczyk24) #4

Jeśli chodzi o paczkę kodeków na Vistę,ale i nie tylko, to gorąco polecam --> klmcodec162 ... Nie ma bata na maryche odpali wszystko :wink: Pozdrawiam...


(Atooom) #5

już zainstalowałem:)kima162;) smiga ale nie tak jak trza....opis na górze jest robiony na tych kodkach:)ale i tak dzięki:)