Problem z filmem

Film zapisny w .avi odczytuje mi się tak jakby ściągał go dopiero z intrnetu. Idzie bufforowanie ( ale tylko w Classic Media Player bo w innych wcale nie działa ) ale wcale nie łączy się z internetem. Nie wiem dlaczego tak się dzieje i jak to moge wyeliminować ?? Z innymi fiilmami normalnie wszystko działa :smiley:

Ten film jest oryginalny czy pirat ??

Czyli to jest plik ktory potzrebuje internetu do dzialania ?

O ile sie nie myle takie cos nazywa sie streamem.

Powiedz jaka wielkosc ma ten plik. I czy to jest film czy tylko jakas reklama badz krotki filmik.

To jest pełny film. 698 Mb. Film z koncertu Rock of coś tam :stuck_out_tongue: Z linkin parkiem. :smiley: No ale to nie jest steam bo nnie używa internetu a jak dojdzie buffor do 100% to działa :confused: tylko ctr5zeba dlugo troche czekac i chce sie pozbyc tego :smiley:

mysle, ze jest zle sciagniety z netu albo niedociagniety… zrob kopie i przejedz go programikiem DivFix

moze akurat da rade.

Z netu jest ściągniety całkiem na pewno. Przejechałem DivFixem

log :

Error checking for file: C:\Downloads\Rock - LP.avi

NOTE: The error checking is not perfect!

Corrupted data detected at frame 157214 (01:109:17)

Error offset: 712237782 ($2A73E2D6)

Finished with C:\Downloads\Rock - LP.avi .

Number of errors: 1

Done.

Czyli jest jakiś błąd :confused: I co znim zrobić ?? Myśle że trzeba zaznaczyć opcje

“cut of bad parts” ale lepiej stefe potwierdz czydobrze badz zaproponuj coś innego :stuck_out_tongue:

Usuniesz bledne czesci filmu.

Sproboj to zrobic na kopii filmu tak jak radzil stefe

Aha no ok zaraz to zrobie i edytuje posta jak mi wyszło :smiley:

sprobuj programem AVIPreview. Otworz tym programem pli potem kliknij na “save as”

Nie dało rady z tym DivFixem. Obciął jakiąś minute chyba a el dalej jest to bufforowanie :confused: ??