Problem z filmem

Witam!!

Mam problem z filmem ,Troja’’,którego ściągnąłem z eMula.Włączam go w allplayerze i nie idzie,brak ,jakiegoś’’ divixa-allplayer nie potrafi napisać jakiego(po za tym każdy film mi idzie z tymi kodekami jakie mam zainstalowane>>Divix 5.1.1,Xvid i Tsunami<<).Potrzeba jakiegoś divixa-nic nie daje jak zainstaluje inny dodatkowo.

Mógłby ktoś mi pomóc??

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Pozdrowienia

A masz legalną wersję filmu ??

Słuchaj,nie wiem tego,poprostu ściągnął mi się i już,ale ja nie miałem wcześniej takiego problemu.Każdy film mi chodził i nie wiem co mam teraz zrobić…a może przestać ściągać?Czego bym nie chciał oczywiście.

Jak możesz nie wiedzieć ?? Masz płytę DVD lub kastę VHS z hologramem ??

Fiesta… Nie ma jeszcze legalnych kopii DVD, czy VHS tego filmu, więc możesz już zamykać :lol:

Rozwiązanie twojego problemu jest proste. Kodekiem potrzebnym tobie jest bilet do kina. :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley:

O bozeee przestancie z tymi legalnymi filmami prawie nikt nie kupuje w dzisiejszych czasach flimow orginalnych.A wracając do tematu to wejdz na http://www.divx.pl i tam po prawej stronie masz najnowszą wersje kodeka tego.

Chłopie co ty robisz na tym forum??

Pisze mądre posty

No faktycznie :smiley: W tym przypadku to ci jednak nie wyszło. Proponuje przeczytać regulamin. To forum jest o legalnym oprogramowaniu a film Troja który posiada kolega jest niestety na dzień dzisiejszy nielegalny. :stuck_out_tongue:

Czy to ma być powód czy usprawiedliwienie do nielegalnego posiadania kopii?

Czy oby na pewno?

Z powodów proceduralnych :arrow: Zamykam

Golden Finger

Pawek chyba wiesz w jakim celu zadałem to pytanie :P:P:P