Problem z firefox,jak zmienic w ustawieniach


(Alfa1978) #1

...żeby nie wyskakiwało jak pisze ,takie okienko,bez przerwy jak tylko pisze na forum,bo to blokuje pisanie i denerwuje :-x wyskakuje mi to nad paskiem na dole ekranu,, http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/68617cf2098629a6.html pomocy,jak sie tego pozbyć??


(Alfa1978) #2

jakieś dziwne klawiaturowe skroty mi sie nagle porobily :o odkrylem ze nie tylko w firefoxie a takze w internet exploer tez :o np;BackSpace,klawiszem storony mi cofa, i inee skroty dziwne,co robic,bo to mnie dobija juz.. :frowning: przez to błedey robie w pisowni


(goomish) #3

Narzędzia -> Opcje -> Zaawansowane -> Ogólne -> odznacz 'Rozpocznij wyszukiwanie podczas pisania'.

Ale... to akurat fajna funkcja jest :). Ty lepiej pilnuj, żeby podczas pisania fokus był ustawiony w polu tekstowym. Nie będzie wtedy takiego problemu.

Backspace cofający stronę w historii przeglądania jest w FF od dawna i raczej nie pojawił Ci się nagle. Możesz ten skrót zmienić/wyłączyć ale musisz doinstalować rozszerzenie keyconfig.

Co do "innych skrótów dziwnych"... Jakich? Coś instalowałeś ostatnio? Bo na 99% skróty klawiaturowe przechwytuje i zmienia jakiś działający w tle program.