Problem z firefoxem - nie moge dodawać zdjęć na allegro!

Mam firefoxa 1.0 PL no i ni moge załadowac żadnego zdjęcia na allegro za pomocą tej przegladarki. Padek postępu stoi w miejscu. Chociaż czekałbym godzine to nic się nie zmieni. Na IE wszystko jest OK. Co jest grane?

Puść zagadnienie może na http://www.mozillapl.org/forum .

tak zrobie

Sprawdzałem i mam to samo.Z tego co wyczytałem w necie problem leży po stronie wykonania witryny,która zrobiona została pod potrzeby prymitywnego IE i dlatego nowoczesny Firefox ma problem z otwarciem zdjęć!

no i właśnie to mnie denerwuje w firefoxie :frowning: każdy boi sie coś udugodnić aby wszystko chodziło na tej przeglądarce i dlatego że nie “obsługuje” allegro dlatego nie korzystem z tej b.dobrej przeglądarki :frowning:

To błąd.Jeżeli jest spaprana jakaś strona to nie można zwalać na dobrą przeglądarkę! :? Firefox i Opera rulez! !!

sam zacytowałes słowa które są zaprzeczeniem twoich :stuck_out_tongue: :evil:

Ja posiadam Firefoxa i nie mam z tym żadnych problemów.

Ja - Tak jak przedmówca :slight_smile:

tu nie chodzi o jakieś tam problemy tylko konkretny - dodawanie zdjęć na allegro. Możesz je dodawać?

Przecież pisząc o braku problemów związanych z topickiem miałem na myśli dodawanie zdjęć :?

Odpowiadam jeszcze raz : Tak,moge dodawać zdjęcia na Allegro,za pośrednictwem Firefoxa.

ok sorki :wink: a co może być powodem tego faktu u mnie???

A próbowałeś reinstaliki usuwając dodatkowo wpisu z rejestru??

to znaczy które?

Miałem na myśli,żeby odinstalować Firefoxa, pousówać w rejestrze wszystkie pozostałości po nim np.programem jv16 powertools dostępnym w vortalu i zainstalować przeglądarke od nowa.

teraz moge dodawać zdjęcia ale musze czekać ok. 2-4 razy dłużej na wczytanie niz w IE