Problem z Firefoxem-uruchamianie się w okienku


(Kriss91) #1

Mam od dłuższego czasu problem z Firefoxem. Otóż otwiera mi się on jedynie w zmniejszonym okienku (na początku). Poza tym czasami gubi wszelkie "Ulubione", historię stron, wybierane strony itd. Komputer skanowany był antywirem, logi sprawdzane, Firefox reinstalowany.


(wacek) #2

Ale rada :x

Czyściłeś rejestr po usunięci FF


(Tomekvip22) #3

Mi na to pomaga >> Widok >> Tryb pełnoekranowy >> restart FF zobacz może tobie też pomoże :wink:


(Kriss91) #4

A mi niestety nie pomaga :frowning: Ponadto skasowałem znów Firefoxa, razem z resztkami (wtyczki, itp.), to teraz mało, że problem z otwieraniem występuje nadal, to nie mam teraz żadnych wgranych Jav, Flashplayerów w Firefoxie. Kiedy próbuję pobrać te wtyczki przez Firefoxa, to pojawia się tylko okienko "sprawdzające dostępność wtyczek". Niestety nic się nie dzieje. Jest jakiś inny sposób na zainstalowanie tych pluginów??


(boczi) #5

OT -> KOSZ :twisted:


(wacek) #6

?? !!

Jaką wersje FF instalujesz ??

U niektórych 2.0.0.3 się knoci. Sprobuj wersji 1.5.0.11


(Sawyer47) #7

Hej to nie musi być problem z Firefoksem, a z menedżerem okien. Masz pewnie Windowsa, więc klika się na właściwości ikonki czy tam skrótu i jest możliwość wybrania Uruchamiaj [normalnie, zmaksymalizowane, itp...], było ostatnio na forum o tym.


(Gismo137) #8

zobacz tu : http://mozillapl.org/wiki/Najcz%C4%99%C ... .C5.82adek


(Monczkin) #9

Kriss popraw tytuł

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 957#980957


(Kriss91) #10

Hmm. Faktycznie nr47 podał mi rozwiązanie problemu. THX :slight_smile: Chociaż wcześniej wgrałem sobie Operę. Jako mały offtop: co wg was jest lepsze?? Firefox czy Opera??