Problem z Firefoxem

Witam mam problem z Firfoxem, a mianowicie nie wyświetla mi do końca stron. Oto przykłady:

google.pl

dp3wb2k2q1exhgat9um_thumb.jpg

czy onet.pl

a6zi7bdlsaqdg8696oc2_thumb.jpg

Jeśli ktoś miał podobny problem lub wie jak z nim się uporać proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

Jeżeli korzystasz z Adblocka to sprawdź swój zestaw filtrów blokujących reklamy. Być może tam jest problem

Na początek spróbuj pokasować wszystkie ciasteczka, historie itp.

Z adblocka nie korzystam, skasowałem historie, ciasteczka itp. i dalej nic :frowning:

Sprawdź, czy to samo dzieje się w Trybie prywatnym. Kliknij Narzędzia > Przejdź do trybu prywatnego.

Wejdź na google.pl, onet.pl, itp.

Dzieje się to samo.

Wykonaj Standardową Diagnostykę Firefoksa.

Wejdź w Narzędzia>Opcje>Treść i sprawdź czy masz zaznaczone “Pobieraj obrazki automatycznie”.

mati08081 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Sprawdź czy jeżeli uruchomisz FireFoxa w trybie awaryjnym będzie tak samo. Pozdrawiam.

masz jakiś dodatek który “myśli” że ta grafika to przycisk miałem to samo musisz zmienić ustawienia tego dodatku albo go wyłączyć pozdrawiam

. Właśnie o to może chodzić. W trybie awaryjnym wszelkie “ustrojstwa” są wyłączone i jeżeli to one są powodem to łatwiej jest zlokalizować usterkę. Pozdrawiam.