Problem z FireFoxem

witam mam dosyć nietypowy problem z pobieraniem plików w Firefox 4.01 i IE 9(opery nie sprawdzałem) Chodzi o to że jak próbuję pobrać jakiś plik powiedzmy z megaupload, rapidshare itd wciskam pobierz wybieram lokalizację i wciskam zapisz zaczyna się pobierać plik powiedzmy 100mb z prędkością 230kb/s bo takie mam łącze i wszystko jest pięknie ładnie dopóki nie przychodzi koniec pobierania jest napisane ze pobrano 100 z 100Mb prędkość spadła do 0kb/s lecz nie jest napisane że pobieranie zakończono i plik niby jest powiedzmy na pulpicie ale nie można go ani otworzyć ani skopiować nic z nim zrobić bo firefox go nie zakończył pobierać co mam z takim problemem zrobić próbowałem odinstalować i to nic nie daje a ten sam problem występuje w IE :confused: że niby pobrany ale nie zakończony… proszę o pomoc i za każdą odpowiedź dziękuje z poważaniem Andrzej

Przede wszystkim, zainstaluj najnowszą wersję Firefoksa.

Antywirus ci zawiesza dostęp do pliku. Klasyka. Pobieranie się kończy. Plik jest duży, antywirus bada dokładnie. Jakiego używasz?

jak ci sciagnie to zmieniasz nazwe pliku na rar avi itp w zaleznosci co to jest i otworzysz go

a to wlasnie wina antywirusa jak wyzej

Jedker89 , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038