Problem z FireFoxem

(Jendrek15haker) #1

witam mam dosyć nietypowy problem z pobieraniem plików w Firefox 4.01 i IE 9(opery nie sprawdzałem) Chodzi o to że jak próbuję pobrać jakiś plik powiedzmy z megaupload, rapidshare itd wciskam pobierz wybieram lokalizację i wciskam zapisz zaczyna się pobierać plik powiedzmy 100mb z prędkością 230kb/s bo takie mam łącze i wszystko jest pięknie ładnie dopóki nie przychodzi koniec pobierania jest napisane ze pobrano 100 z 100Mb prędkość spadła do 0kb/s lecz nie jest napisane że pobieranie zakończono i plik niby jest powiedzmy na pulpicie ale nie można go ani otworzyć ani skopiować nic z nim zrobić bo firefox go nie zakończył pobierać co mam z takim problemem zrobić próbowałem odinstalować i to nic nie daje a ten sam problem występuje w IE :confused: że niby pobrany ale nie zakończony... proszę o pomoc i za każdą odpowiedź dziękuje z poważaniem Andrzej

(Qba Lukaszczyk) #2

Przede wszystkim, zainstaluj najnowszą wersję Firefoksa.

(Fanboj O) #3

Antywirus ci zawiesza dostęp do pliku. Klasyka. Pobieranie się kończy. Plik jest duży, antywirus bada dokładnie. Jakiego używasz?

(Rradek22) #4

jak ci sciagnie to zmieniasz nazwe pliku na rar avi itp w zaleznosci co to jest i otworzysz go

a to wlasnie wina antywirusa jak wyzej

(fiesta) #5

Jedker89 , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038