Problem z Firewall-em OnlineArmor/Systemowy

Zainstalowałem firewall “Online Armor”, ale równocześnie działa systemowy, gdy systemowy wyłączę pozostawiając tylko OnlineArmor, traci mi się dostęp do internetu, co jest grane ?

Po blokowałeś porty/programy w Online Armor

Nic nie ruszałem, standardowa instalacja…

No właśnie.

Ja jak zainstalowałem KIS’a to musiałem samemu ustawiać.

Nie mam pojęcia które to ustawienia są za to odpowiedzialne, może ktoś ma tego firewall-a i podpowie?

Czyżby Pomoc w programie nie istniała?

A może skorzystasz z rady widniejącej w Twoim podpisie

Jasne że istnieje, ja ci to przekopiuję a Ty przetłumaczysz ok ?

(mam nadzieję że znasz biegle Angielski)

a może dasz sobie spokój i przestaniesz zaśmiecać forum, jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, znasz to powiedzenie o psie - który nie miał co robić ? - bo jak nie to chętnie przypomnę :slight_smile:

Odsyłanie Cię do Pomocy programu nie jest złośliwością (jak sądzisz), ponieważ nikt za Ciebie nie jest w stanie skonfigurować Twojego firewalla. Po prostu nie ma gotowych recept - poczytaj.

Dziwię się, że druga rada tak Cię rozsierdziła, przecież to Ty ją propagujesz na forum. I jak widzisz - każdy kij ma …

Biega mi o ten konkretny jeden problem z odcinaniem się dostępu do internetu po wyłączeniu systemowego firewall-a

Dziwię się że nie do końca zakumałeś, - nie da się wykonać komendy “format c:” z pod DOS-a :wink:

Coś mi się zdaje że pozostanę przy dwóch firewall-ach działających jednocześnie :cry: