Problem z Firewall-em OnlineArmor/Systemowy

(Onlinemaster) #1

Zainstalowałem firewall "Online Armor", ale równocześnie działa systemowy, gdy systemowy wyłączę pozostawiając tylko OnlineArmor, traci mi się dostęp do internetu, co jest grane ?

(Norbert Karwowski) #2

Po blokowałeś porty/programy w Online Armor

(Onlinemaster) #3

Nic nie ruszałem, standardowa instalacja...

(Norbert Karwowski) #4

No właśnie.

Ja jak zainstalowałem KIS'a to musiałem samemu ustawiać.

(Onlinemaster) #5

Nie mam pojęcia które to ustawienia są za to odpowiedzialne, może ktoś ma tego firewall-a i podpowie?

(system) #6

Czyżby Pomoc w programie nie istniała?

A może skorzystasz z rady widniejącej w Twoim podpisie

(Onlinemaster) #7

Jasne że istnieje, ja ci to przekopiuję a Ty przetłumaczysz ok ?

(mam nadzieję że znasz biegle Angielski)

a może dasz sobie spokój i przestaniesz zaśmiecać forum, jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, znasz to powiedzenie o psie - który nie miał co robić ? - bo jak nie to chętnie przypomnę :slight_smile:

(system) #8

Odsyłanie Cię do Pomocy programu nie jest złośliwością (jak sądzisz), ponieważ nikt za Ciebie nie jest w stanie skonfigurować Twojego firewalla. Po prostu nie ma gotowych recept - poczytaj.

Dziwię się, że druga rada tak Cię rozsierdziła, przecież to Ty ją propagujesz na forum. I jak widzisz - każdy kij ma ...

(Onlinemaster) #9

Biega mi o ten konkretny jeden problem z odcinaniem się dostępu do internetu po wyłączeniu systemowego firewall-a

Dziwię się że nie do końca zakumałeś, - nie da się wykonać komendy "format c:" z pod DOS-a :wink:

Coś mi się zdaje że pozostanę przy dwóch firewall-ach działających jednocześnie :cry: