Problem z firmą serwisującą komputer

(Tomasek21) #1

Witam Was drodzy użytkownicy, proszę o poradę, otóż jakiś rok temu kupilem nowy komputer i wszystko zaczęło się jakieś dwa miesiące po tym, mój dysk zaczął sie sypać więc zawiozłem do serwisu gdzie go wymienili, ale moja radość z nowego dysku nie trwała dłużej niż pół roku - i następna wymiana, a ostatnio jakieś 1,5 miesiąca temu znowu się zepsuł i znowu wymiana ale po tej wymianie wymienili mi na zły bo zamiast 200GB dali mi 120GB:( więc to zgłosiłem i wymienili niby na "nowy" ale gdy chcę zainstalować system to wciąż jest błąd odczytu dysku więc ten dysk też pewnie jest zrypany, poradzcie mi co można z tym zrobić, za wszystko z góry dziekuje, pozdrawiam

(Michal Kolatek) #2

Taśmy sygnałowe nie są uszkodzone? Sprawdź na innych.

Może zasilacz, kiepski niszczy dyski.

(enjoypoznan) #3

Jaki to dysk? Podaj firmę. Z tego co wiem wymieniac można ze 3 razy. Potem przysługuję zwrot pieniędzy.

(Jacekhe) #4

posypał sie tobie twardziel zmień go na segate sa bardzo wytrzymałe i szybkie

Windows xp pro, office xp, nero 7 home edition

(Tomasek21) #5

Ja nic nie moge sprawdzic bo nie moge go rozkręcić:frowning: bo strace gwarancje:( a jak to jest z tą wymianą 3 razy wie ktoś może?

Złączono Posta : 04.03.2007 (Nie) 18:24

Tobi a co do zasilacza to masz rację bo ostatnio jak mi się sypnął jakies 1,5 miesiąca temu to wymienili dysk i zasilacz, ale jak wyżej napisalem nie mogę rozkręcić bo stracę gwarancję:frowning:

(Asterisk) #6

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.