Problem z Flash Playerem w Firefoxie - wtyczka się wysypuje

(stream) #1

Witam!

Od bardzo długiego czasu mam problem z Flash Playerem w Firefoxie. Zawsze utrzymywałem oba programy w najnowszych wersjach. Dziś już nerwy mi puściły, wejście na jakąkolwiek stronę z elementem Flash kończyło się zawieszeniem. Odinstalowałem Flash Playera (ActiveX i Plugin) według tej instrukcji. Firefoxa zaś odinstalowałem wraz z skasowaniem danych użytkownika, później systemowa szukajka i pozostałe foldery również pokasowane. Komputer wyczyszczony CCleanerem, uruchomiony ponownie i następnie instalacja Firefoxa i Flash Playera (oczywiście w najnowszych wersjach).

Odpaliłem na YouTube 3 filmy jednocześnie: 1080p, 720p i 480p. Jakie moje zdziwienie było, gdy zajrzałem do menadżera zadań.

Rozumiem ilość RAMu zjadaną przez Firefoxa i inne programy, ale żeby głupia wtyczka Flash Playera tyle zasobów zjadała!? Dość narzekania, bo i tak mam wystarczająco dużo pamięci, ale to jest bardzo chore!

Aktualnie przyglądam się sprawie zawieszania/crashowania przeglądarki po czystej instalacji (póki co problemu nie zauważyłem), ale tak czy inaczej proszę o przydatne wskazówki.

Pozdrawiam!

(Agatonster) #2

stream ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Xparanienormalnyx) #3
  1. Niemal każdy ma od jakiegoś czasu spore problemy z wydajnością i stabilnością flasha. To wina Adobe i nic na to nie poradzisz. Trzeba czekać aż ruszą dupy i wydajną w pełni stabilną wersję...

2. Skoro wtyczka odpowiada za odtwarzanie filmów, to nie dziwne, że przy filmach HD zwłaszcza kilku na raz żre tyle pamięci.

(Guziec982) #4

Witam, zainstaluj sobie póki co, może starszą, a stabilniejszą wersję, przykładowy link: http://www.oldapps.com/flash_player.php?old_flash_player=7462#download