Problem z Flash Player'em

Witam. Przed paroma minutami przestał mi działać poprawnie serwis YouTube. Cała strona ładuje się bardzo długo oraz pozbawiana jest ładu i składu. Gdzieś w całej masie nie posegregowanego tekstu wyczytałem, że niby nie mam Flash Playera (do tej chwili wszystko działało poprawnie, a Flash Player mam oczywiście zainstalowany. YouTube odwiedzam często i nigdy problemów nie było), więc pomyślałem, że przeinstalowanie FP załatwi sprawę. Ale najpierw postanowiłem sprawdzić czy na Internet Explorer jest to samo (korzystam z Mozilli Firefox). Niestety na IE jest to samo. Odinstalowałem Flash Player’a i tutaj zaczęły się schodki. Najpierw pobrałem FP z oficjalnej strony Adobe, ale podczas ręcznej instalacji wyskoczył mi taki oto błąd:

flash01.png

Dałem “ignrouj” i się niby zainstalowało (w dodaj/usuń pojawił się FP), ale YouTube nadal działa tak samo. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie - znów ten błąd i dalej nie działa. Następnie zainstalowałem dodatek do FF Adobe Download Manager, który automatycznie ściągnął i zainstalował Flash Player’a (wyskoczył komunikat, że wszystko przebiegło poprawnie i że FP został zainstalowany), ale YouTube dalej nie działa. Pytałem też znajomych, czy im też tak serwis działa no i się okazało, że tylko ja mam ten błąd. Proszę o pomoc.

System Windows 7 Ultimate.

Przeglądarka Mozilla Firefox (na IE jest to samo).

Aha, próbowałem też instalować Flash Player’a jako administrator - nic to nie zmieniło.

Nie tylko Ty. Potwierdzam, że na kilku jednostkach występuje dokładnie to samo (XPek i Operka dla odmiany) - http://img101.imageshack.us/img101/9924/30988709.jpg

To raczej wina YT albo dostawcy usług internetowych. Flash Player tu nie jest winowajcą, bo zarówno na v10, jak i v10.1 beta YT się krzaczy, a inne podobne serwisy działają ok.

Oh faktycznie, dziś włączyłem komputer i wszystko jest ok.

W błąd wprowadziło mnie dwoje znajomych, którym youtube działał poprawnie,

no i kwestia tego, że nie mogłem poprawnie przeinstalować Flash Player’a.

Dziękuję za odpowiedź, temat można zamknąć.