Problem z flashem w Firefoksie

Witam. Problem z FF (i chyba flashem) mam już od kilku dobrych wydań, chociaż ostatnio ich liczba się zmniejszyła. Czasem trzeba zamknąć Firefoksa, czasami wyrzuci sam do pulpitu (program przestał działać lub wysyła info o błędzie). Gdy mam otwarte zbyt dużą ilość stron, to strony zaczynają migotać na czarno, a obraz się rozjeżdża. System nie tak dawno był reinstalowany, przy aktualizacji flasha, najpierw odinstalowuję przy pomocy oficjalnego uninstallera + ccleaner, a dopiero potem instaluję nową wersję pobraną ze strony Adobe. Komputer jest wydajny (proc. Intel i5, grafika od AMD 2GB, 8GB ramu) poza tym w menedżerze urządzeń w zakładce wydajność, ram nie przekracza nawet połowy, gdy tak się dzieje. Przyspieszenie sprzętowe w ust. flasha wyłączyłem. Ale i tak mimo wszystko przy zbyt dużej ilości stron się tak dzieje. W Chromie i IE jest normalnie. Załączam link do cztero-sekundowego filmiku, na którym przedstawiłem “krzaczenie” się strony (trzeba pobrać bo nie wyświetla się). http://www14.zippyshare.com/v/26142204/file.html