Problem z FlashGetem

nie wiem co się dzieje, że ze stron wortalu dobre programy od pewnego czasu nic nie mogę ściągnąć za pomocą FlashGeta.Wyskakuje komunikat Nie zawiera poprawnego adresu URL.Na innych stronach nie ma tego problemu. Czy ktoś wie o co chodzi???

U mnie sciąga normalnie klikam lewym na interesujący mnie program otwiera sie nowe okno i klikam prawym na link i sciągnij przy pomocy FG no i sciąga

Tak samo robię ale u mnie nie chce ściągać !!

To dziwne…używam FlashGeta od lat i nie mam żadnych problemów…może coś w ustawieniach namieszałeś ??

Od niedawna w sumie używam FlashGeta i u mnie żadne problemy nie występują z pobieraniem plików z vortalu. :slight_smile:

Czy nie możesz kompletnie nic ściągnąć, czy też konkretne przykłady?

Sprubój innego programu np. Star Downloadera jest dobrym programem do pobierania plików wszystkie pliki pobieram właśnie tym progsem polecam

Sprawdzałem w ustawieniach , wszystko jest ok.Nie chce mi ściągać tylko z tego vortalu ale to kompletnie nic. z innych miejsc spoko. No nic moż spróbuję go jeszcze przeinstalować może to coś da???

No niestety wywaliłem całego FG oraz wyczyściłem wszystko co z nim związane, zainstalowałem go od nowa i bez żadnych zmian w ustawieniach uruchomiłem i co , i nic jak nie ściągał z tego vortalu tak nie ściąga a kiedyś ściągał , teraz to już naprawdę nie wiem o co chodzi, może ktoś ma jakiś pomysł? Może sobie ktoś pomyśleć ,że uparł się chłopak na tego FG a przecież jest tyle innych programów do zasysania, ale to jest dla mnie rodzaj wyzwania, bo dlaczego ćoś mi nie hula jak teoretycznie powinno, dlatego nie poddam się bez walki, o efektach będę informował.POZDRAWIAM!! :wink:

Dziwne, że nie możesz ściągać nic tylko z vortalu, bo przecież dużo odnośników prowadzi do innych serwerów. Np Nero Burning ROM 6.0.0.23 kieruje nas na: ftp://ftp.us.nero.com/nero60023.exe :?

Alien z tego linku idzie ale to jeden z niewielu z którego się sciąga.Sprawdziłem. nie wiem o co chodzi.Pozdrawiam

Podaj mi jakiś konkretny link, z którego nie możesz pobrać.

sorry już wszystko gra,jeszcze raz przeinstalowałem i wyrzuciłem dokładnie wszystk z FG związane i teraz jest ok!! Serdeczne dzięki :lol: