Problem z Folderami na jednej partycji

Więc od jakiegoś czasu mam pewien problem.Szperałem sobie na kompie po partycji D gdy w pewnym momencie coś się stało pokazała mi się tabelka jakbym kopiował pliki anulowałem to a niektóre z moich folderów ze ściągniętymi grami,filmami przeniosły się do folderu “6d344c89dd085c5996daf59aed5e” To chyba jakiś folder systemowy.Nie dość że nie mogę z powrotem przenieść obrazu gier to film które udało się przenieś są jakby usunięte…Nie da się ich odpalić ani usunąć ponieważ piszę że “dysk jest chroniony zapisem” :< Na początku myślałem że to problem spowodowany przez program “OneNote” z pakietu office ponieważ w folderach znalazł się plik od tego programu ale po usunięciu pakietu office nadal jest to samo.Wiecie może co mogła się stać. Z góry dziękuję : )

Nie wiem dlaczego tak masz ale komunikat "dysk jest chroniony zapisem " jest czasem błędny (sam kiedyś z tym walczyłem) i wystepuje gdy suma znaków w drzewie jest za długa. Spróbuj poskracac nazwy podfolderów by łączna suma znaków folderów w drzewie i aplikacji nie przekraczała 128. Ja tak miałem - u Ciebie nie wiem. Ten ciąg znaków mógł się stworzyć po przekroczeniu długości ciągu, nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Ganemi , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978

Przeskanuj sobie kompa jakąś szczepionką bo być może masz jakiegoś robala. Miałem kiedyś taki przypadek tylko w tedy pliki są raczej nie do odzyskania.

Zobacz, czy masz dostęp do folderów, tzn. wyłącz proste udostępnianie plików, a następnie zobacz w zakładce zabezpieczenia, czy masz dostęp do folderów, następnie odzyskaj folder (przejmij go na własność).

Ok.Wszystko już działa.dzięki za pomoc