Problem z folderami na parycji

http://img163.imageshack.us/img163/523/beztytuu3zm.jpg

Mam 4 partycje, dysk Seagate Barracuda 7200,8 250 GB SATA NCQ, na trzeciej partycji(nie systemowej) mam taki błąd jak na obrazku jak chce wejść we dwa foldery. Windows świeży, 30 minut temu instalowany, razem z SP1a, sterami do płyty głownej i grafiki. Zalezy mi na zawartości tych folderów więc nie chce utracić ich. Wydaje mi się że przez format partycji nie byłoby takich próblemów w przyszłości. Spod awaryjnego też się nie da na nie wejść, Scandiskiem skanowałem już pare razy ale nic to nie dało. Na tej partycji jest też folder pm805 który otwiera się normalnie i są tam dane. Help plz…

Reszta kompa:

Sempron 2200+, Gigabyte GA-7VT880, Radeon 9800pro, 2*256 DDRAM (dual channel).

Chcesz wejść w system Volume information???

Chce wejść w folder Programy i folder Image.

Prawdopodobnie użytkownik nie ma odpowiednich uprawnień aby móc wejść do tych folderów. Prawy klik na folder => Właściwości => zakładka Zabezpieczenia i spróbuj zmienić uprawnienia lub dodać swojego użytkownika

Pozdrawiam

sprawdz:

start=>> uruchom=>> CMD

cacls ścieżka_do_obiektu /t /e /g "komputer\użytkownik":F

lub:

Panel sterowania=>> Opcje folderów=>> Widok odznacz Użyj prostego udostępniania plików (zalecane)

Wejdz we właściwości tego folderu=>> Zabezpieczenia=>> Zaawansowane=>> Właścicie gdzie zaptaszkuj Zmień właścicela dla podkontynerów i obiektów Następnie dwukrotnie potwierdź OK

kamaa dzięki wybawicielu:) działa^^ sam bym na to nie wpadł