Problem z folderami

Witam bardzo serdecznie, mam taki problem z moim Windowsem XP mianowicie po najechaniu kursorem w folder lub aplikacje która znajduje się na drugim planie przechodzi mi ona na pierwszy. Teraz moje pytanie jak to wyłączyć ? Bardzo mnie to wkurza np. podczas pisania na komunikatorze i czytaniu czegoś na www.

Liczę na szybką pomoc, Pozdrawiam :slight_smile:

Koh.

instalowałeś jakieś style lub dodatki zmieniające wygląd systemu?

No właśnie nic nie instalowałem dziś robiłem od nowa Windowsa więc system jest czysty.

fc0ded56023efdb5m.jpg

Czy instalowałeś “TweakUI”?

Nie nie instalowałem “TweakUI”

Oto lista programów zainstalowana na moim komputerze.

ac61fd01a158841fm.jpg

W komunikatorze ustaw opcję podobną do :arrow: “Okienko programu zawsze na wierzchu

W “Tweak UI” dla win XP jest opcja X-Mouse, która aktywuje okienka na ekranie, po najechaniu na nie myszą, czyli to samo co chcesz wyłączyć w swoim komputerze. Zastanów się czy nie warto by zainstalować ten darmowy programik, i ewentualnie wyłączyć tę opcję, jeśli nie wiedzieć czemu się uaktywniła na twoim kompie…

pio_76 , masz u mnie piwko :slight_smile: zainstalowałem wyłączyłem opcje X-Mouse tylko zastanawiają mnie dwie rzeczy jakim cudem była zaznaczona ta opcja skoro system świeżo po formacie i jeżeli teraz odinstaluje “Tweak UI” czy znowu wróci problem. Jeszcze raz dziękuje

Pozdrawiam

Koh