Problem z folderami

(system) #1

Witam bardzo serdecznie, mam taki problem z moim Windowsem XP mianowicie po najechaniu kursorem w folder lub aplikacje która znajduje się na drugim planie przechodzi mi ona na pierwszy. Teraz moje pytanie jak to wyłączyć ? Bardzo mnie to wkurza np. podczas pisania na komunikatorze i czytaniu czegoś na www.

Liczę na szybką pomoc, Pozdrawiam :slight_smile:

Koh.

(matfeusz) #2

instalowałeś jakieś style lub dodatki zmieniające wygląd systemu?

(system) #3

No właśnie nic nie instalowałem dziś robiłem od nowa Windowsa więc system jest czysty.

fc0ded56023efdb5m.jpg

(Redkolor 76) #4

Czy instalowałeś "TweakUI"?

(system) #5

Nie nie instalowałem "TweakUI"

Oto lista programów zainstalowana na moim komputerze.

ac61fd01a158841fm.jpg

(Kolmar) #6

W komunikatorze ustaw opcję podobną do :arrow: "Okienko programu zawsze na wierzchu"

(Redkolor 76) #7

W "Tweak UI" dla win XP jest opcja X-Mouse, która aktywuje okienka na ekranie, po najechaniu na nie myszą, czyli to samo co chcesz wyłączyć w swoim komputerze. Zastanów się czy nie warto by zainstalować ten darmowy programik, i ewentualnie wyłączyć tę opcję, jeśli nie wiedzieć czemu się uaktywniła na twoim kompie..

(system) #8

pio_76 , masz u mnie piwko :slight_smile: zainstalowałem wyłączyłem opcje X-Mouse tylko zastanawiają mnie dwie rzeczy jakim cudem była zaznaczona ta opcja skoro system świeżo po formacie i jeżeli teraz odinstaluje "Tweak UI" czy znowu wróci problem. Jeszcze raz dziękuje

Pozdrawiam

Koh