Problem z Folderem>>>Niebieskie okno i restart kompa;///

(Kolo^^) #1

Siemka.Jestem tu nowy i nie wiem czy był tu już taki temat jak byl to przepraszam.Chodzi o to że wczoraj wieczorem chciałem właczyć sobie gadu ale nagle pojawiło mi się niebieskie okno z jakimiś informacjami"że niby poważnym problem systemu..." i da dole lecial czas i komp się zresetował.Chcialem wejść w folder gdzie mam gg zainstalowane ale nie odpala i znowu to okno i restart kompa.Potem przez avasta skanowanie tez okno i restart kompa.Wziołem dodaj/usuń programy i usunołem gg ale i przy usuwaniu znowu to okno mi się włączyło i restart kompa.Ale jak się ponowinie właczył to i tak gg się usuneło mam nadzieje że poprawnie bo nie mam go w dodaj/usuń programy.Więć zainstalowałem sobie gg w nowym folderze ale mam pytanie jak sie pozbyć tego folderu???Bo nie moge ani klikać na niego ani nic.Bardzo was proszę o pomoc.

(Axess) #2

Hmm... Troszkę jaśniej można? Chcesz pozbyć się folderu który właśnie utworzyłeś, czy tego "starego" z gg? Przenieś temat do "Bezpieczeństwo i logi HijackThis" daj logi , tu masz jak to zrobić viewtopic.php?f=16&t=213350. Może masz wira. Są spece od logów i na pewno Ci pomogą.

(Kolo^^) #3

Sory zagmatwałem troszkę.Tak chodz mi u usunięcie starszeo ofolderu z gg???Bardzo proszę o pomoc :oops:

(Axess) #4

Spróbuj zrobić tak jak napisałem wyżej.

Może przeskanuj sobie jakimś dobrym Anty--virem on-line. Avast- Hmm...postaraj się o lepszy.

(me@djohnsc) #5

Witam

Spróbuj przeczyścić rejestr programem CCleaner, po zrobieniu tego uruchom ponownie komputer i spróbuj usunąć folder jeszcze raz. Jeśli nadal nie poskutkuje to daj loga tak jak napisał aXess.

Pozdrawiam