Problem z formatem partycji, pomocy

dysk H ma u mnie 45,2 G, wolnego miejsca jest 41,6 G

czyli wg. mnie cos mi tam siedzi ale niczym nie mogę tego wywalić a pozatym probuję zrobić format partycji i nic z tego , pojawia się komunikat że system windiows nie może wykonać formatowania tz. robi format ale na samym końcu jest ten komunikat, nie wiem czym zrobić format partycji żeby poszło do końca, nadmienię że wywaliłem wszystko co sie dało, pusto i nic nie ma oprócz zajętego 3,5 g miejsca tylko nie wiem czym,

PROSZE POMóżCIE lub doradzcie co zrobić :frowning:

z poziomu instalki xp prubowałeś

  • ukryte pliki systemowe (RECYCLER i System Volume Information) może jeszcze jakiś ukryty (przez Ciebie) i zapomniany folder

Włącz pokazzywanie ukrytych folderów i zobacz co to jest

sprawdzałem nic nie ma , to co było wywaliłem, ale jednak coś blokuje mi miejsce

ostatnio sprawdzalem msconfig/ uruchamianie i znalazłem tam sporo dziwnych usług startujących razem z systwemem, wyłączyłem to czego nie znam i komp przestal mi tak zmulać, apropo przy skanie kasperskim wcześniej waliło mi ten dysk po 3 razy ale nic nie wykazywało, teraz mam nawet problem z antywirem bo nie może się zaktualizować bląd DNs i co ty na to

Spróbuj sformatować ta partycję z poziomu instalowania xp, czyli włóż płytę z systemem i przy partycjowaniu usuń tą partycję. Możesz też odpalić kompa w trybie awaryjnym i wtedy w zarządzaniu dyskami spróbowac to sformatować.