Problem z formatem pliku!

Znalazłem konkurs na internecie by zrobic krótki film o czymś. Zrobiłem do w Windows Movie Maker. Weszłem na strone chciałem dodać i… pisze, że nieprawidłowy format pliku. Prosze o pomoc. Może wam się to przyda w odpoowiedziach, że gdy naciskam przeglądaj to mi wyskakuje to okno bym wybral plik na dole jest “wszystkie pliki” gdy to otworze to mozna wybrać pliki *htm lub *html oraz *jpg *gif *png *jpeg. Jestem bardziej chyba zainteresowany *html / *htm więc prosze o jakis program bym mógł zamienić ten plik na ten format albo jakieś porady by ten filmik mi wszedł na tą strone.

Hahahaha .

Nie zrobisz tego …

Movie maker zazwyczaj robi pliki *avi, *mpeg itp

natomiast formaty htm i html są przeznaczone do stron internetowych , a jpg, gif, png, jpeg są przeznaczone do obrazów itp .

wiec jak mam wrzucic ten film podaj jakis program albo cos takiego

Nie ma takiego czegoś . Myślę że źle przeczytałeś konkurs

to jest konkurs na www.posadzdrzewo.pl

Może dlatego że trzeba 12 mb tlyko

moj plik zajmuje nie cale 2mb…

i u mnie nie pisze żadne HTML i JPG tylko jest “Wszystkie pliki”

ale mozna zmienic no to jak mam to dac prosze o porade

ewentualnie możesz przerobić ten filmik na animację, ale powinna być możliwość dodania filmiku w formacie AVI itd.

a jak mam zmienic plik na .avi lub na tą animacje ? jakiś program?

s0ku , zerknij :arrow:

http://www.gimpuj.info/animacje/konwers … 679.0.html

“Zrobiłem do w Windows Movie Maker.” Wejdź w WMV, importuj muzykę, wideo, zdjęcia. Przeciągnij na oś czasu znajdującą się domyślnie w dolnej części aplikacji te materiały wedle uznania.

Teraz Plik >> Zapisz plik filmowy. Przeprowadzi Cię to przez króciutką konfigurację i otrzymasz plik prawdopodobnie w formacie .wmv. Teraz już możesz wrzucić otrzymany film na stronę.

Wydaje mi się że zamiast renderować filmu Ty zapisywałeś projekt z rozszerzeniem html. Nie wiem…

masz rację nie robilem nigdy filmu wiec go nie zapisałem tylko zapisałem projekt TEMAT DO ZAMKNIĘCIA. ZA WSZYSTKO DZIĘKUJE