Problem z formatowaniem dysku

witam mam problem posiadam laptopa i chciałem sformatować na nim dysk twardy oznaczony c: lecz nie posiadam w laptopie stacji dyskietek i nie mogę wystartować w dysku startowego aby móc sformatować dysk C: próbowałem nagrać ten dysk startowy z programu nero express i odpalić z napedu cd-rom ale bez skutecznie wyskakuje jakiś error, co mogę w tym przypadku zrobić aby zatrzymać się na wierszu poleceń gdzie przejde na inny dysk niż C: i bedę mógł sformatować dysk c:

:?

jaki system??

Jaki to system??

Zobacz na botowanie :slight_smile:

windows XP home

To włóż płyte od windowsa, ustaw bootowanie na cd i zrób formata z cd

botowanie ustawiam na cd-rom jak chce czytac z cd startowego wyskakuje error

Złączono Posta : 28.12.2006 (Czw) 21:24

no właśnie nie czyta ze startowego cd-rom zrobionego z nero ekspress jako dysk startowy

System jest legalny??

Jeśli nie to tu jest poradnik błędy z nielegalnym winowsem

tu nie chodzi o windowsa tak na marginesie to jest legalny, ale chodzi o problem ze sformatowaniem dysku ale widzę że nie znajdę tutaj chyba pomocy.

Hmmm jest taki programik nagrywa się go na płytkę: Partition Manager pod DOS’a… Jeżeli chcesz, mogę przesłać ci go mailem…

Zawsze jak coś się nie formatuje używam jego… jak na razie jest niezawodny :slight_smile:

chetnie skorzystam z tego programiku proszę o przesłanie na meila wysockip@plusnet.pl bardzo dziękuję