Problem z formatowaniem oraz przeinstalowaniem systemu

Witam!

Zakupiłem komputer jakiś rok /1.5 roku temu.

Miałem na nim normalnie wgranego Win7 Home Premium.

Lecz, po pewnym czasie coś się delikatnie mówiąc zrąbało, komputer poszedł do znajomego informatyka, który zainstalował na nim swojego Win7 Ultimate.

I teraz sprawa jest taka, chciałbym zrobić format komputera a nie mam dostępu do płyty z Win7.

Mam klucz na obudowie do win7 Home Premium i chciałbym się dowiedzieć co muszę zrobić, aby mieć normalny oryginalny ( aktywowany za pomocą tego klucza na obudowie ) Win7 Home Premium, i oczywiście jak mogę zrobić format

Proszę o wytłumaczenie to w miare możliwości " na chłopski rozum " hehe

Przepraszam, lecz mogło się tam wkraść trochę chaotyczności.

czy ten win 7 ultimate jest legalny?

Nie wiem przyjacielu :slight_smile: Nie było mnie przy instalowaniu go, ale sądzę iż tak gdyż ten pan ma wielu zadowolonych klientów ( w tej chwili jest w Anglii i nie ma z nim kontaktu ) i nigdy nie było z tym problemów :slight_smile:

Z tym Win7 nie miałem problemów, lecz go zaśmiecilem i chcę go sformatować :wink:

najpierw sprawdź jaki masz system 32 czy 64 bit “mój komputer” pp myszy-właściwości …ściągnij winy 7 home premium

64 Bit.

Czyli czekaj, mam ściągnąć Win7 Home Premium 64x i wpisać klucz z obudowy, tak? :slight_smile:

a nie masz na dysku recovery orginalnego Win7 Home Premium.

RUL3Z

to się może jeszcze przydać

zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

Kontakt z MS, powinni przesłać płytkę: http://www.microsoft.com/pl-pl/smb/kontakt.aspx