Problem z formatowaniem systemu. Reset po 3 ekr. ładowania

Witam

Mam niemały problem. Otóż dzisiaj po formacie systemu coś poszło nie tak.

Kiedy komputer miał uruchomić się ponownie i przystąpić do instalacji systemu operacyjnego, zaczął napotykać przedziwne błędy. Mówiąc ściślej - po ekranie z informacjami “press F12 to activate boot menu” itc. pojawia mi się ekran z ?parametrami? systemu, a po nim zawsze pokazywało się logo i pasek ładowania Windows. Teraz komputer zwyczajnie się resetuje i tak w kółko.

Kiedy próbuję jeszcze raz uruchomić instalację z płyty widzę tylko jedną partycję - “C:”.

Wszędzie indziej jest “unknown disc” a tam gdzie partycja “C:” - 305243 MB Disk 0 at ID 0 on bus 0 on atapi [MBR].

A informacje o partycji brzmią tak:

“C:” Partition1 [NTFS] 305244 MB < 304577 MB free>

Po prostu nie mam pojęcia co robić. Używam systemu Windows w angielskiej wersji językowej, ale mam nadzieję, że nie jest to zbyt dużym problemem.

Systemu nie da się sformatować, ale dysk twardy owszem to po pierwsze po drugie, jeśli sformatowałeś dysk to nie masz na nim żadnej informacji o systemie operacyjnym, czyli by mógł system Ci ruszyć, powinieneś go najpierw zainstalować. W tym celu uruchamiamy instalator systemu windows i postępujemy zgodnie z wskazówkami instalatora. Jeśli nie posiadasz jakichś ważnych danych na dysku należy usunąć te trzy partycje, czy tam ile ich masz i na nowo potworzyć następnie je sformatować odpowiednio i uruchomić instalator. Nie powinno być problemów. Pytanie jaki to system operacyjny chcesz zainstalować ?

Instalujesz Windows 7?

Może płytka jest uszkodzona, instalowałeś z niej system wcześniej?

Witaj :slight_smile:

możesz spróbować też takiej metody

http://pclive.pl/porady-komputerowe/win … drive.html

http://www.technonews.pl/Technonews/1,9 … terze.html