Problem z formatowaniem


(system) #1

Witam, mój dysk twardy jest podzielony na partycje C i D . Mój system (Windows XP Pro.) jest zainstalowany na partycji C a na D mam programy. I teraz muszę sformatować cały dysk i nie wiem jak to zrobić bo przy dzieleniu na partycje (w instalatorze XP) jak chcę sformatować dysk C to wyświetla się komunikat o tym że na dysku znajdują się tymczasowe pliki instalacyjne. Jak wyczyścić całkowicie ten dysk? Proszę o pomoc.


(Lasinski Jacek) #2

sevenb , Wejdz do Katalogu Temp w Dosuments and Setings w twoim proflu wyczyść cała jego zawartość zobacz czy będzie działać.


(Nowy10) #3

do tempów użyj

ATF Cleaner


(Jacko999) #4

Ja proponuję przed sformatowaniem dysku w instalatorze XP usunąć wszystkie partycje (a przynajmniej tę systemową) i utworzyć je na nowo.


(system) #5

A jak to zrobić? :?

U mnie instalacja wygląda tak że pliki z płyty z windowsem kopiują się na partycję C a jak do chodzi do momentu robienia partycji,usuwania itp. to chcę sformatować dysk C i pisze że na dysku C są te pliki skopiowanie z płyty i nie można tej partycji usunąć. Może powinienem to w jakiś inny sposób zrobić ?


(mich@l2312) #6

http://support.microsoft.com/kb/313348/pl spróbuj coś tu się dowiedzieć


(Dawidd92) #7

Ja proponuje jakiś program do partycjonowania uruchamiany z dyskietki, albo jakiegoś linuksa z płytki uruchamianego w którym jest program do partycjonowania


(Nowy10) #8

Gparted (z płyty się uruchamia)

prosty w obsłudze