Problem z fortemedia801

Problem się zaczął po tym jak zmieniłem karte muzyczną z ess1868 pod isa na fortemedia801 pod pci. Ta fm801 takjakby nie miała wogóle siły, pod tą pod isa miałem podłączone głośniki, pomyślałem że może ta pod pci nie daje rady ale nawet słuchawki bardzo cicho grajom, w Counter Strike po podgłoszeniu dzwieku w consoli jakość jest taka że nie odrużniam wybuchu granatu od strzału, o co jej chodzi ? =P~ Pracuje na win98.

To może być problem gry

Może słuchawki masz jakieś złe

A miałeś jakieś sterowniki do tego ???

sluchawki som dobre bo jeszcze wczorai graly na tej karcie pod isa, zwykle takie sluchawki do uszu od łokmena wziąłem, winnamp tesh nie daje rady, czylo to nie jest wina gry. Mi się wydaje, ze zamało napięcia dostaje pci, możliwe, że się myle. no i nie wiem co zrobić.

Mam kłopot z dzwiekiem. Odkąd Hubert (2,5roku) siadł przy kompie. sciągnąłem sterownik ale sie okazalo ze komp nie moze zlokalizowac winzip32.exe. Macie jakis pomysł…???

Co Ty archeolog - napisz konkretnie w czym problem i załóż nowy osobny temat.

JNJN

co to ma wspulnego z tematem. a odpowiedz jest prosta spubuj scignać winzip32.exe i go podminić na ten co masz na dysku.

Może sprubuj reinstalacje sterowników

Hubert wywalił sterownik dzwieku. sciągnąłem juz jeden ale nie moge go przypisac do karty dzwiekowej boi pokazuje sie okno “MMSYSTEM326 Brak zainstalowanego urządzenia wave…” bylo tez okno ze nie moze zlokalizowac allplayer.exe.Zainstalowalem ale to tez nie zmienilo sytuacji.

endriu_1978 Załóż proszę nowy, własny temat (Prosił o to już JNJN ). Zatytułuj go konkretnie i dokładnie opisz problem nie wciągając w to Huberta, lecz skupiając sie na objawach problemu otraz podjętych przez Ciebie do tej pory krokach.

Ten temat zamykam