Problem z forum dobreprogramy.pl i nie tylko

Chciałem zamienić napis na przycisku START, ale jako ze nie wiedziałem jak to wszedłem na moje ulubione forum. Wszedłem w opcję “szukaj” i wpisałem:

wyswietliła mi się pierwsza strona wyników (niestety żaden nie jest dla mnie odpowiedni) i postanowiłem przejść na stronę drugą. wtedy ukazał mi się taki napis

dlaczego nie mogę oglądać innych wyników, tylko pierwsze (jest chyba 271 stron o ile dobrze pamiętam)

ps. może ktoś wie jak zmienić ten napis?

Potwierdzam iż problem występuje i to pod IE jak i pod operą.

Sam jakoś nigdy nie zwracałem na to szczególnej uwagi ale teraz…

Troszkę głupio to wygląda np.

znaleziono 300 stron. Wyświetla się pierwsza, daję “dalej” i już żadna nie pasuje.

Chyba że tak ma być :lol: :slight_smile:

Uzywam Firefoxa :]

a co z tym przyciskiem start?

dodano:

a jak nazywa się program/ wtyczka, który wyświetla na bierząco informacje o PC typu aktualne ip, obciążenie procesora itp na pulpicie (widziałem to kiedyś u kogoś ale nie pamiętam u kogo)

Chodzi Ci o zmianę napisu na przycisku START w Windowsie? Jeżeli tak to:

Z tym nie ma większych problemów :mrgreen:

Zobacz: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=10951 :slight_smile:

Złączono Posta : 24.06.2006 (Sob) 19:20

Co do programu o który pytasz to może być to nawet kalendarz xp. Takich programów jest masę :wink:

Witam wszystkich :slight_smile:

Przypadkiem znam stronę z opisem jak wykonać podmianę tekstu , wg autora ilość znaków nie ma znaczenia image001.gif

[edit] Dla ułatwienia dodam że kod polskiej wersji będzie wynosić 1045 , a nie 1033 ( angielska ) jak w artykule [/edit]

Ps.

Polecam program Rainmeter , jest darmowy , posiada masę skórek do wyboru do koloru , część z nich pozwala między innymi na obsługę playera czy wyłączanie systemu. czy wyświetlanie zegarka.

próbuję zamiany korzystajac ze strony Aju:

Mam jednak problem:

  1. Zamykam explorer.exe w menedżerze zadań,

  2. Otwieram plik c:\windows\explorer.exe programem Resource Hacker

  3. Wchodzę w String Table => 37 => 1045 => “Start” zamieniam na “Marcin”

  4. Wchodzę w String Table => 38 => 1045 => “Start” zamieniam na “Marcin”

  5. Za każdym razem kompiluję zmiany

  6. Zapisuję zmodyfikowany plik jako explorer.exe w folderze Windows

Teraz otwieram ten sam plik jeszcze raz i zmian nie ma :frowning:

PS. na stronie jest wzmianka :

U mnie takiego folderu nie ma; kożystając z Start => wyszukaj znajduje mi tylko 1 plik explorer.exe więc nigdzie nie powinno byc jego kopii

co robię nie tak?

RyleC napisał:

Wyłącz przywracanie systemu.

Operacje wykonaj w kolejności - 2 > 3 > 4 > 5 > 1 > 6