Problem z forum

Czy mgolibyście mi pomóc z tym forum http://members.lycos.co.uk/kowal200/viewforum.php?f=1

niekture troche jest napisane po angielsku i gdzie się tworzy rózne podgrupy bo u was jest tak problemy,sprawdzone porady…itpja nie wiem gdzie sie to tworzy i szukam moderatorów na te forum.

Wchodzisz w Panel Administracyjny>>Zakładka Fora>>Zarządzaj. :smiley:

Trochę zmodyfikowałem forum i musiałem usunąć i od nowa a gdy instaluje pisze na końcu Wystąpił błąd przy aktualizacji bazy danych

Table ‘phpbb_auth_access’ already exists

Usuń najpierw tabele w bazie danych a dopiero wtedy instaluj ponownie. Mam nadzieję że nie usunołes contrib i install. Jak tak to wgraj to ponownie na serwer. :smiley:

ale gdzie?

W PMA

Czy możecie jaśniej? jakim pma

Widzę że masz to na Lycosie więc zloguj się na stronie Lycosa i kliknij

http://www.tripod.lycos.co.uk/build/php4u/

Tab będzie baza banych. Wejdz w nią i zaznacz przy wszytkich tabelach po tym kliknij Drop. Tabele zostaną usunięte. :smiley:

Sorki, ale myślałem że wiesz o co chodzi :wink:

W phpMyAdmin tam wszystko usuniesz

Tylko problem w tym że na Lycosie nie ma phpMyAdmin. :lol:

Bardzo wam dziękuje.

Ja mam jeszce pytanie co do forum(mojego) Kiedy sie ktos zarejestuje na nim, to nie może sie pozniej zalogowac! Dlaczego?

dżasny a masz na Lycosie ?

A adresy masz w konfiguracji dobrze wpisane?? Chodzi o adres do strony. Ewentualnie może byc że ustawiłeś aby przychodził mail aktywacyjny a forum maila nie wysyła. :?

Tak, na lycosie :wink:

If your browser does not support meta redirection please click HERE to be redirected

Mój brat ma problem troche zmodyfikował form noi gdy chce wejść na nie pisze błąd phpBB by Przemo : Critical Error

Could not open FIblack template config file

DEBUG MODE

Line : 1639

File : /data/members/free/tripod/uk/k/o/w/kowal200/htdocs/includes/functions.php

See ad

Pomużcie proszę

Masz kopię pliku przed modyfikacjami, kowal? To podstawa :clever:

Plik includes/functions.php w linijce 1659 wklej go tu z patoma przed i po. Zaznacz która to jest dokładnie ta. :smiley: