Problem z forum

(Kosz201) #1

Czy mgolibyście mi pomóc z tym forum http://members.lycos.co.uk/kowal200/viewforum.php?f=1

niekture troche jest napisane po angielsku i gdzie się tworzy rózne podgrupy bo u was jest tak problemy,sprawdzone porady...itpja nie wiem gdzie sie to tworzy i szukam moderatorów na te forum.

(lazikar) #2

Wchodzisz w Panel Administracyjny>>Zakładka Fora>>Zarządzaj. :smiley:

(Kosz201) #3

Trochę zmodyfikowałem forum i musiałem usunąć i od nowa a gdy instaluje pisze na końcu Wystąpił błąd przy aktualizacji bazy danych

Table 'phpbb_auth_access' already exists

(lazikar) #4

Usuń najpierw tabele w bazie danych a dopiero wtedy instaluj ponownie. Mam nadzieję że nie usunołes contrib i install. Jak tak to wgraj to ponownie na serwer. :smiley:

(Kosz201) #5

ale gdzie?

(Wolin) #6

W PMA

(Kosz201) #7

Czy możecie jaśniej? jakim pma

(lazikar) #8

Widzę że masz to na Lycosie więc zloguj się na stronie Lycosa i kliknij

http://www.tripod.lycos.co.uk/build/php4u/

Tab będzie baza banych. Wejdz w nią i zaznacz przy wszytkich tabelach po tym kliknij Drop. Tabele zostaną usunięte. :smiley:

(Wolin) #9

Sorki, ale myślałem że wiesz o co chodzi :wink:

W phpMyAdmin tam wszystko usuniesz

(lazikar) #10

Tylko problem w tym że na Lycosie nie ma phpMyAdmin. :lol:

(Kosz201) #11

Bardzo wam dziękuje.

(dżasny) #12

Ja mam jeszce pytanie co do forum(mojego) Kiedy sie ktos zarejestuje na nim, to nie może sie pozniej zalogowac! Dlaczego?

(Wolin) #13

dżasny a masz na Lycosie ?

(lazikar) #14

A adresy masz w konfiguracji dobrze wpisane?? Chodzi o adres do strony. Ewentualnie może byc że ustawiłeś aby przychodził mail aktywacyjny a forum maila nie wysyła. :?

(dżasny) #15

Tak, na lycosie :wink:

(Wolin) #16

If your browser does not support meta redirection please click [HERE]('%20.%20%24server_protocol%20.%20%24server_name%20.%20%24server_port%20.%20%24script_name%20.%20%24url%20.%20') to be redirected

(Kosz201) #17

Mój brat ma problem troche zmodyfikował form noi gdy chce wejść na nie pisze błąd phpBB by Przemo : Critical Error

Could not open FIblack template config file

DEBUG MODE

Line : 1639

File : /data/members/free/tripod/uk/k/o/w/kowal200/htdocs/includes/functions.php

See ad

Pomużcie proszę

(boczi) #18

Masz kopię pliku przed modyfikacjami, kowal? To podstawa :clever:

(lazikar) #19

Plik includes/functions.php w linijce 1659 wklej go tu z patoma przed i po. Zaznacz która to jest dokładnie ta. :smiley: