Problem z Foto Office2

Po zainstalowaniu programu jak w temacie system XP zamyka sie znacznie dłużej około 2min, w oknie z uruchomionymi procesami pojawiają sie dwa wpisy Gearsec.exe i wuauclt.exe chociaż program jest wyłączony czy ktoś może powiedzieć czy te dwa procesy są bezpieczne czy aby nie jakieś szpiegi, po zdeinstalowaniu programu komp wyłancza sie normalnie około7-9sek.

Gearsec.exe i wuauclt.exe nie są żadnymi szpiegami, ani trojanami. Być może spowodowane jest to małą pamięci om operacyjną, bo gdy uruchomisz jakiś program graficzny, to zawsze bieże Ci trochę pamięci i po jego wyłaczeniu odrazu się nie zmniejsza do tego stanu, jak była na paczątku. Być może się mylę…

1 - Gearsec.exe pochodzi z programu Drive Image 7.0;

2 - wuauclt.exe - Windows Update AutoUpdate Client.

Background process which checks with Microsoft website

for updates to the operating system. Shows up on the

Task Manager’s processes list when it is waiting for

a response, e.g. to confirm permission to download an update

It is located in the c:\windows\System32 folder.

In other cases, wuauclt.exe is a virus, spyware, trojan or worm!

Możliwe że FotoOffice posiada w sobie Drive Image

nie powinien sie uruchomić w procesach bo aktualizacje wyłaczone ze względu na żone bo nie wie co z tym potem zrobić ale wszysko jest możliwe

system przeskanowany na wirusy i spyware-czysty

możliwe że coś przyplątało sie z programem a po zdeinstalowaniu poszło razem z nim jak będe miał czas to zainstaluje jeszcze raz i wtedy sprawdze na obecność wirusa i spyware

W sumie ciekawy program zwłaszcza do obróbki zdjęć z aparatów cyfrowych i nie tylko i jest po polsku nie musze długo myśleć co mam nacisnąc.

nie nie możliwe :o :o :o .

Photo office :arrow: edycja grafiki

Drive Image :arrow: sporządzanie obrazów partycji

Tak że te dwa programy nie mają ze sobą nic wspólnego.

Możliwe własnie zainstalowałem program raz jeszcze i sprawdziłem obydwa wyżej opisane procesy pojawiły sie zaraz po zainstalowaniu programu, sprawdziłem też w folderze instalacyjnym programu i jest tam taki wpis “Gear32SD.dll” opis"AccuSoft Image Gear/DLL32"

Program nie jest wyłącznie do edycji grafiki ale również do jej szczegółowej obróbki jak również do tworzenia pokazów slajdów i następnie wypalania ich na płytach bezpośrednio z programu .