Problem z fpsami Windows XP vs Windows 7

(system) #1

Mam taki problem, mialem wczesniej siódemke sciagnieta se strony Microsoftu i bardzo denerwował mnie spadek fpsów w grze Counter Strike co rowniez przeszkadzalo w grze.Zainstalowalem ponownie XP i non stop mam 99 fpsów bez zadnych spadko, ale jako że strasznie mi siódemka sie spodobała chcialbym wrocic na ten system i uporać sie z tym problem. Jakies sugestie?

(niezDarek) #2

sugestie :? jedyne wyjście to wymiana podzespołów w kompie, podkręcenie procesora i grafiki a przynajmniej dokupienia RAMu,

pomóc może także instalacja sterowników producenta a nie korzystanie z tych co zainstalował system przez Windows Update

(Wojy) #3

Poczekać na premierę finalnej wersji, która nastąpi jeszcze w tym roku?! Albo na wydanie RTM.

(system) #4

No mysle ze sprzet tutaj nie gra roli akurat

4gb ram

8800 gtx

550 w chieftec

Q6600

Sterowniki rowniez były instalowane ze strony nvidia.

(rogacz) #5

Pewnie chodzi o dx10 jakie ma w7, on dodaje nowe efekty i przez to masz mniej fps.

(system) #6

No ale gdzie dx10 przy counter strike 1.6 :?:

(Hitm3n) #7

Mam na Viście DX10, a ten z Win7 niewiele się różni, i ciągle 100FPS przy sprzęcie z podpisu (laptop).

Moją sugestią byłoby zoptymalizowanie configu+ustawień w samym CS-ie. Do tego zmiana modeli na high-fps.

Muszę spróbować zainstalować sobie na Win7 tego CS-a to Ci powiem, czy coś więcej trzeba robić i co dokładnie.

(system) #8

a tak odbiegajac od tematu jaka wersje siodemki polecacie na dzien dzisiejszy?

(Agatonster) #9

NA dzień dzisiejszy - legalnie udostępnione do powszechnego użytku, to build 7000 i RC 7100. I na tym poprzestańmy…