Problem z fujitsu-siemens amilo pi 2512

(Sikucinski) #1

Witam,

Moze ktos z Was mi powie co i jak w kwestii programu recovery F-S, a dokladniej. Kupilem tego lapa z MM fuksem, ale ze vista to nie pewny system postanowilem zmienic na xp pro. Najpierw oczywiscie zrobilem recovery point na dvd. Instalujac xp pozostawilem tzw recovery partycje, ale zmienilem objetosc pozostalych i zamiast dwoch powstaly cztery partycje. Winda smiga az sie patrzy.

Moja pytanie zwiazane jest z tym, ze zalozmy chcialbym wrocic do visty, czy ten recovery f-s powroci do visty korzystajac z partycji systemowej czy tez zmieni uklad partycji na takie jakie byly wczesniej czy tez juz po viscie ze wzgledu na zmiany jakie wprowadzilem ...

Swoja droga nie mam instalki visty home basic, ale klucz oczywiscie legalny mam na spodzie lapa. Ktos mi podpowie skad moge otrzymac taka instale ?

Byloby super bo nawet jesli recovery f-s nie zadziala to wtedy instalne od nowa ...

Pozdrawiam

(MarS) #2

Dziwne. Fujitsu Siemens zawsze do swoich modeli dołącza płyty Recovery. Widać wersje dla marketów są okrojone gdzie się tylko da

(pysiu) #3

http://www.fujitsu-siemens.com.pl/suppo ... loads.html wejdź na strone i poszukaj informacji :slight_smile:

(Sikucinski) #4

Niestety nie znalazlem na ich stronie nic w nurtujacej mnie kwestii. Mam nadzieje, ze jutro na infolinii uzyskam jakos poprawna odpowiedz :slight_smile:

Dziekuje za pomoc