Problem z fujitsu-siemens amilo pi 2512

Witam,

Moze ktos z Was mi powie co i jak w kwestii programu recovery F-S, a dokladniej. Kupilem tego lapa z MM fuksem, ale ze vista to nie pewny system postanowilem zmienic na xp pro. Najpierw oczywiscie zrobilem recovery point na dvd. Instalujac xp pozostawilem tzw recovery partycje, ale zmienilem objetosc pozostalych i zamiast dwoch powstaly cztery partycje. Winda smiga az sie patrzy.

Moja pytanie zwiazane jest z tym, ze zalozmy chcialbym wrocic do visty, czy ten recovery f-s powroci do visty korzystajac z partycji systemowej czy tez zmieni uklad partycji na takie jakie byly wczesniej czy tez juz po viscie ze wzgledu na zmiany jakie wprowadzilem …

Swoja droga nie mam instalki visty home basic, ale klucz oczywiscie legalny mam na spodzie lapa. Ktos mi podpowie skad moge otrzymac taka instale ?

Byloby super bo nawet jesli recovery f-s nie zadziala to wtedy instalne od nowa …

Pozdrawiam

Dziwne. Fujitsu Siemens zawsze do swoich modeli dołącza płyty Recovery. Widać wersje dla marketów są okrojone gdzie się tylko da

http://www.fujitsu-siemens.com.pl/suppo … loads.html wejdź na strone i poszukaj informacji :slight_smile:

Niestety nie znalazlem na ich stronie nic w nurtujacej mnie kwestii. Mam nadzieje, ze jutro na infolinii uzyskam jakos poprawna odpowiedz :slight_smile:

Dziekuje za pomoc