Problem z gadu-gadu (status)

witam

mam problem z gadu. cały czas jestem niedostępny. gdy zmieniam status na dostępny to słoneczko zaczyna migać. po kilku minutach migania dalej jestem niedostępny.

nie mogę się też połączyć z moim kontem za pomocą spika lub aqq. :cry:

pomóżcie! !!

też tak kiedyś miałem przeinstaluj gg i po klopocie :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

chyba nie czytałeś co on napisal :stuck_out_tongue:

kristoffhelp od jakiego czasu nie mozesz sie polaczyc?

Moze serwer gg padl :slight_smile:

kristoffhelp czasami GyGy ma takie zawiechy.Trzeba poczekać.

tak od 3 tygodni. wcześniej też miałem taka sytuacje to zrobiłem format ale przecież nie będę formatował co miesiąc.

z przeinstalowaniem próbowałem już kilka razy

i nic! !!

z tym twoim numerkiem gg moze cos byc nie tak :slight_smile:

sprawdzałem na koncie siostry a także założyłem całkiem nowe i nic! !!

tak pewno jest jakiś piracki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zrób nowy profil GG z nowym numerkiem albo połącz z tlenem, może pomoże, czasami tak jest ze serwerek siada

próbowałem i nic a jak chce sie przez spika połączyć to pisze że ID użytkownika niedostępne

sprawdź w swoim statusie czy masz prawidłowy numer gg i hasło

Ja mam taki sam problem już probowałem z aqq

robiłem w gg kilka numerow

i nic :cry: :cry: :cry:

Złączono Posta : 21.04.2007 (Sob) 11:39

a może napiszecie jakie powinny być ustawienia

sprawdź ustawienia firewalla

no właśnie. Sprawdź czy firewall czasem nie blokuje gg dostępu do sieci. Jeśli blokujeto dodaj gg do listy “zaufanych” programów :slight_smile:

Przesiądź się na AQQ kontakty z gg przerzucisz na AQQ i po kłopocie.

ostatnio z gg są straszne kłopoty, moi kumple tez tak mają. Nie mogą ustwić statusu na dostępny, a jak już nawet uda sie ustawić to po chwili i tak ich wywali

Ja takich nie mam.

W KONNEKT-cie masz możliwość wyboru serwera, na który ma sie połączyć gg …

Tutaj masz listę serwerów:

http://www.nc.pl/blogi/monitor-serwerow.php

Klikając w miejsce zmiany statusu masz u góry " wybierz serwer gg " zaznacz serwer, który działa i próbuj sie łączyć.

Jeżeli to nie pomoże to nie wiem, albo masz walnięty numer gg, albo blokuje Ci firewall … najlepiej wyłącz Go na chwile, uruchom ponownie gg i zobacz czy działa, jeżeli zadziała to znaczy, że z firewallem masz problem.

Jeżeli to nie pomoże to może napisz maila do teamu gg z zapytaniem, czy oby napewno z Twoim numerem gg jest wszystko ok.

pzdr…

Ustaw sobie: Gadu-Gadu - Ustawienia - Połączenie - Proxy - Własne ustawienia proxy: - Ustaw… - No i wpisz jakie masz ustawienia proxy a jak nie wiesz skontaktuj się z administratorem sieci… (jak pisałem e-mail do obsługi technicznej GG to podobnie mi odpisali).

już ok. miałem program peer guardian 2 i to on mi blokował gg i google też.

:mrgreen:

teraz już wszystko mi śmiga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Złączono Posta : 02.05.2007 (Sro) 19:31

już ok wszystko. peer guardian mi blokował