Problem z Gadu-Gadu (zablokowany katalog użytkownika?)

Witam

Dawno nie korzystałem z komunikatora Gadu Gadu i nie wiem jak sobie poradzić z pewnym problemem.

Otóż po zainstalowaniu Gadu Gadu nie mogę skonfigurować profili, okazało się że jest chyba jakiś problem z dostępem do katalogu ustawień. Chciałem odinstalować program i usunąć katalog z ustawieniami (Documents and settings\dane aplikacji\uzytkownik\gadu-gadu) jednak okazuje się, że ten katalog jest jakoś zablokowany i nie mogę go usunąć. Total Commander wyświetla komunikat “Katalog … nie może być usunięty”.

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego nie mogę usunąć w żaden sposób tego katalogu? (Próbowałem także jako administrator oraz w trybie awaryjnym).

nie wiem czy to pomorze ale skorzystaj z ccleaner

Może Unlocker pomoże

:arrow: Unlocker 1.8.7 PL

Użyj checkdisk, gdy to nie pomoże to spróbuj usunąć folder za pomocą Wiersza Polecenia lub programu Pocket KillBox.

Ground21 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Programem unlocker udało się usunąć katalog. Jednak nie wykrył on żadnych aplikacji blokujących dostępu do tego katalogu!

Problem niestety wciąż istnieje, bo za nic nie da się wejść do tego katalogu. Nie daje się także zmienić atrybutów - po naciśnięciu pliku ‘zastosuj’ czy ‘ok’ w okienku właściwości nie są one wcale zapamiętywane.

wyczyściłem rejestr programem ccleaner, uruchomiłem chkdsk - nic nie pomogło… :frowning:

próbowales w trybie awaryjnym ?

próbowałem ale niestety tez nie pomogło