Problem z Gadu-Gadu, zajrzyjcie

Otoz: gdy probuje wlaczyc konto kogos innego na swoim kompie i na swoim gg to gdy wpisuje ten numer i haslo (ktore na 1000% jest prawidlowe) to gdy nacisne ok to po chwili wyskakuje: haslo podane do serwera jest nieprawidlowe i tak samo sie dzieje gdy probuje np. zalogowac sie jeszcze raz na swym gg. Wiem ze numer i haslo jest napewno dobre, wiec dlaczego mi sie tak dzieje? Mozna to jakos naprawic (reinstall nie pomaga).

Może spróbuj z opcją przypomnij na email? GG jest bardzo awaryjnym komunikatorem. Może włączony CapsLock? Ew. spróbuj przeczyścić rejestr jv 16 powertools.

Probowalem tez z e-mail ale mi pisze ze nie prawidlowy e-mail (choc prawidolowy) probowalem juz zminic haslo i e-mail ale nic nie dalo. Mozesz mi podac linka do tego powertools. Ale jezeli jest mozliwe to do polskiej wersji :slight_smile:

Naprawdę nie wiem, dlaczego masz takie problemy. Ale wiem jedno. GG jest dennym komunikatorem.

Polecam: Tlen Konnekt Miranda

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=178 - jv16 powertools.

Myśle że to wina serwera spróbuj później :roll:

jest kilka możliwości. czasem wyskakuje taki bład: haslo podane do serwera jest nieprawidlowe. pojawia się on wtedy jak np. pojawia się komunikat z wpisaniem hasła. po wpisaniu hasła albo się zalogować można albo ten bład wyskakuje. i on może się pojawiać jak np. inny użytkownik tego samego komputera oprucz hasła dostępu ma jeszcze zabezpiecenie do profilu (też je trzeba wpisać przy opcji gdzie się podaje hasło). na takie rzeczy trzeba jakiś programik do odcytywania plików config.dat np. na *********** można to uczynić (on-line ;)) lub można zastosować opcje która podał Boczi ale trzeba znać mail lub też to wina serwera tak jak Kuz5 zaznaczył

p.s pisze o tym w ten sposób jak u mnie się czasem działo :stuck_out_tongue:

UpDate:

fiesta

Może ci się ktos włamał na GG.Sam tak miałem. :frowning: :frowning: :frowning:

Pobierz maly programik gg ********** ze strony http://************** a nie bedziesz musial miec dostepu do profilu ktory ewentualnie zabezpieczyles haslem i go nie pamietasz. Zasada jak powyzej juz wspomniano- wyszukuje numer gg i haslo do niego na danym kompie.

Uwaga: wyswietla wszystkie profile i hasla na danym kompie.

OK Informacja podana byla w dobrej wierze a nie po to aby naruszac czyjas prywatnosc. Jezeli pomoc skierowana byla zbyt niefrasobliwe to sorx ale przyswiecaly temu pozytywne intencje.

J

miałem kiedyś podobny problem z GG mojego braciszka, po dwóch tygodniach problem ustapił :smiley:

Czy przypadkiem się nie zapomniałeś ?? :? :?

Też tak miałem !

  1. Nie dawaj hasła

  2. Zainstaluj nową wersje gg ( 6.1 ) ( nie jestem pewien czy przy tej wersji problem ustapi ale działa lepiej )

Chyba chodzi o serwer poczekaj a dopiero pózniej wpisz nazwe uzytkownika i hasło jak to nie pomoże to zainstaluj gg 6.1 powinno pomóc

Mam dokladnie ten sam problem co paul111 w zwiazku z tym mam prosbe: jakby udalo Ci sie problem rozwiazac, albo znalezc gdzies potencjalne rozwiazanie, daj znac… z gory dzieki ^^