Problem z Gadu-Gadu

Witam!

Często pojawia mi sie taki komunikat (conajmniej raz dziennie :frowning: ):

"Wystąpił problem z aplikacją gg.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

Sygnatura błędu:

AppName: gg.exe AppVer: 6.1.0.156 ModName: unknown

ModVer: 0.0.0.0 Offset: 7d5247d5"

No i oczywiście GG się wyłącza… :o :-x

Jest to najnowsza wersja GG 6.1 [156]

Moj system: Win XP Professional SP2

Prosze o pomoc…

Pozdrawiam

wydaje mi sie ze to bedzie problem z SP2.

ja tez mialem kiedys SP2 ale go odinstalowalem bo mi wlasnie GG nie chodzilo.

mam tylko SP1, firewalla i problem z glowy.

SP2 - zjadacz pamieci i zawieszacz nr1 !!

Ja mam SP2 i GG (156) mi śmiga , zero wieszania - szczerze.

No nie wiem… poprzednia wersja GG chodziła dobrze z SP2… moze wrocic narazie do poprzedniej wersji GG…? :?

ja Ci napisze tyle ze GG mi chodzilo do czasu jak nie zainstalowalem SP2.

a pozniej wielka klapa. Co prawda sa zalatane dziury w nowym GG ale jak masz mozliwosc to wroc do starej wersji.

nie zawsze nowe jest lepsze.

pozdrawiam :lol:

:hahaha:

Spróbuj otworzyć w trybie zgodności !

Ustaw zgodność z systemem Win98…To powinno pomóc.

Probowalem teraz zainstalować starą wersje GG na nową i GG zupełnie sie “skopało”… wiec odinstalowałem i zainstalowałem ponownie tę najnowszą wersje… (To nieprawda ze po odinstalowaniu GG znika lista kontaktów czy wiadomości z archiwum…:smiley: ) Oki… teraz zobacze, jesli problem sie powtorzy zastosuje sie do waszych rad… :slight_smile:

wszystkie ustawienia z GG zostaja w folderach systemowych tak ze nie ma mozliwosci zebys stracil archiwum wiadomosci czy wyslanych smsow. (taki jest wlasnie XP)

jesli chodzi o kontakty to zostaja rowniez

jest jeszcze eksport na serwer.

:lol: :lol: :lol:

QRDE LUDZIE…

gdzie nie zajze, na jaki kolwiek topic zwiazany z gg, zawsze komus cos sie /cenzura/… zawsze sa jakies problemy z tym komunikatorem…

moze czas sie w koncu przerzucic na TLENA… wiem ze jesli ktos zostal wychowany na cycu zwanym GG trudno mu sie od niego oderwac… ale to na prawde nie boli i zostaje w 101 % zrekompensowane…

psss… gdzies slyszalem ze Bog tesz zaczynal od zera (ale nie wiem czy to prawda :P)

pozdro :smiley:

Mam Tlena… ale glownie korzystam z GG… bo bardziej podoba mi sie… wizualnie… :lol:

Skin podobny do GG i problem z głowy … :wink:

Link: http://www.wiadomosc.info

ja mam to samo z wyświetlaniem się tego komunikatu ale właściwie to tylko dzisiaj (parę razy ) może to jest jakaś inna przyczyna niż z samym gg

Tak, wygląd tego komunikatora jest oszołamiający. :rotfl:

Faktycznie. :hahaha:

A z Tlena można zrobić cudo. Maszyne do kontaktów na każdy sposób i do tego piekną wizualnie. :smiley:

http://www.tlenplus.webpl.org/

skoro jusz mowimy o robieniu cudow z tlena… mysle ze toto zmierza w jak najbardziej dobra strone…

jesli jusz odrzucilismy “oszalamiajacy wyglad” gg :D… co takiego jest przyciagajacego do tego komunikatora, ze wszyscy lgna do niego jak mucha do gowna…

nie twierdze ze gdyby nie istnial tlen, to bym teraz wlasnie nie korzystal z gg… pewnie bym korzystal i cieszyl sie z niego jak dziecko kiedy probuje ucelowac lycha pelna papki niewiadomego pochodzenia do otworu gebowego :D… i pewnie rownie czesto bym narzekal na niego jak to sie teraz wlasnie dzieje z wiekszoscia uzytkownikow…

pytanie jest takie:

W czym sie przejawia fenomen gg, skoro wybralo go asz cztero krotnie wiecej uzytkownikow niz tlena ??

Pozdro

Właśnie wtym że powstał prędzej i na starcie tlena mial więcej użytkowników. Co za tym idzie kazdy nowy uzytkownik zakładaGG. :smiley:

GG zaczęło wcześniej.

Najpopopularniejszą formą komunikacji jest taki schemat:

-Masz GG?

  • Tak

-To podaj

-OK

Nawet jak osoba uzywa innego komunkatora, siec gg zyje…

Tak właśnie jest jak mówi Boczi. Pierwsze co to masz GG. :smiley:

Dokładnie tak. Taki stereotyp, który ciężko będzie utrzeć A co, gdy nie będzie całęj sieci GG ?